Гаазький суд залучив до справи щодо Майдану нові докази, — адвокат

менти«Орли Захарченка»

Сім’ї загиблих на Майдані надали офісу прокурора докази системності та спланованості придушення Майдану.

Читайте також: «Виявлено снайперську зброю з Майдану»

Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) у Гаазі ухвалив рішення про залучення до справи «Ситуація в Україні» свідчень членів сімей загиблих в ході протестів в 2014 році, в яких міститься інформація про те, що насильницькі дії української влади проти протестувальників були організованими. Про це повідомив адвокат сімей Небесної сотні Маркіян Галабала.

«Ми намагалися в цьому поданні довести, що акції влади проти учасників Євромайдану мали зовсім не спонтанний, а організований характер. Був штаб, який координував дії всіх силовиків, внутрішніх військ, «Беркута», — зазначив він.

беркут

Виявлені фрагменти зброї

На переконання адвоката, трагічні події на початку 2014 року були не просто реакцією представників влади на протести, а «цілеспрямованим актом агресії проти українського народу з метою придушення протестів, тому що вони могли вилитися у розкриття корупційних злочинів влади, що і сталося».

Читайте також: «В Одесі тітушки знесли наметове містечко Антитрухановського майдану»

Галабала зазначив, що сім’ї загиблих на Майдані надали офісу прокурора докази системності та спланованості цих дій, що дало можливість відобразити в звіті проміжний, позитивний для України результат.

За його словами, сім’ї Небесної сотні зустрічалися з місією МКС в Україні і передали їй відповідні документи для подальшого вивчення ще місяць тому. У звіті суду ці документи не були враховані, але на даний момент рішення про притягнення вже прийнято.

«Ми продовжуємо боротися. Наші документи будуть вивчені ще раз, і дасть Бог, офіс прокурора знайде підстави для допровадження цих справ», — додав він.

Київ

Вбивці Небесної Сотні

Як повідомлялося, секретаріат офісу прокурора МКС нещодавно отримав додаткові відомості про злочини, скоєні з листопада 2013 р. — лютий 2014 р. органами влади України стосовно протестуючих, і після вивчення нової інформації може переглянути свій попередній висновок, що напади не були систематичними і широко поширеними.

Читайте також: «Антитрухановський майдан зібрався у столиці»

Be the first to comment on "Гаазький суд залучив до справи щодо Майдану нові докази, — адвокат"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**