В Італії викрили групу, яка займалася вербуванням найманців для військових дій на Донбасі

ДонбасДонбас

У результаті спеціальної операції, проведеною правоохоронними органами Італії, було заарештовано шестеро осіб, після того, як виявилось, що вони вербують найманців для участі у військових операціях на Донбасі на боці проросійських бойовиків. Українське посольство в Італії повідомило, що серед арештованих є громадяни Молдови та Албанії.

Читайте також: «МЗС Італії розкритикувало резолюцію по Криму ради регіону Венето»

«У ніч на 1 серпня правоохоронні органи Італії викрили організовану злочинну групу, яка набирала і фінансувала людей для участі у бойових діях в регіоні Донбасу», — йдеться в повідомленні, опублікованому на Facebook-сторінці українського посольства.

Операція координувалася прокуратурою Генуї. Карабінери провели низку пошукових дій та арештів у Мілані, а також у Пармі та Авелліно. Розслідування ведеться проти 15 осіб. Шестеро з них були заарештовані, а семеро перебувають в розшуку.

Associated Press

Associated Press

Читайте також: «Італія вимагає пояснень від Франції через інцидент у міграційному центрі»

«Посольство та Генеральне консульство України в Мілані тримають справу під особливим контролем», — запевнила дипломатична місія.

Раніше італійська газета «La Repubblica» повідомила про арешт членів групи, які займалися вербуванням бойовиків для участі у воєнних операціях проти України на Донбасі. Згідно з наданою інформацією, спочатку розслідування стосувалося незаконної діяльності ультраправих груп в Італії.

Читайте також: «В Італії проводиться розслідування проти організації, що перевозить мігрантів»

«La Repubblica»

«La Repubblica»

Інформаційне агентство Associated Press повідомило, що троє членів групи перебувають в розшуку. Як пише газета «La Repubblica», слідство встановило зв’язок між заарештованими та російською неонацистською групою «Русич», члени якої в 2014-2015 роках воювали на Донбасі. Лідер групи Алєксєй Мільчаков, відомий, як «Фріц», демонстративно катував і вбивав українських в’язнів. У 2011 році він перебував у полі зору ЗМІ та російської поліції у зв’язку з жорстоким вбивством та розчленуванням собак, фотографії яких він опублікував в соціальних мережах.

Be the first to comment on "В Італії викрили групу, яка займалася вербуванням найманців для військових дій на Донбасі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**