В Ірландії Сорос нелегально фінансував кампанію з пропаганди абортів

СоросСорос

Amnesty International (AI) мусить повернути Джорджу Соросу його пожертву. Мільярдер виділив 137 тис. євро на кампанію з пропаганди абортів в Ірландії. За даними Комітету з питань громадських зв’язків, такими діями було порушено закон.

Читайте також: «Після Brexit британці зацікавились ірландськими паспортами»

На переконання Комітету, фонд «Відкрите суспільство» надав кошти протизаконно.

Фонд Джорджа Сороса пожертвував 137 тис. євро на кампанію, метою якої є скасування поправки в ірландському законодавстві, яка захищає життя ненародженої дитини.

У Ірландії існує закон, який забороняє іноземним організаціям жертвувати кошти «на виборчі цілі», якщо отримана сума перевищує 100 євро.

Мапа Ірландії

Мапа Ірландії

Як повідомляє AI, Комітет спочатку їм повідомив, що внесення пожертви не порушить закону. Директор AI в Ірландії Колм О’Горман стверджує, що його організація є абсолютно незалежною політично, економічно та релігійно. На його думку, Комітетом маніпулюють активісти, які виступають проти абортів.

Читайте також: «Орбан назвав Сороса найголовнішою проблемою Угорщини»

При цьому АІ відмовляється повертати гроші.

«Заява Amnesty International — це не що інше, як PR-захід, щоб приховати величезні гроші, отримані організацією з-за кордону», — сказала Кора Шерлок з ірландської організації, що виступає проти абортів.

«AI поводить себе так, ніби вона стоїть вище закону і ховається за терміном «права людини». Таким чином, вона хоче виправдати свої дії», — додала Кора Шерлок.

Читайте також: «Орбан: «Мережа Сороса» включилася у виборчу кампанію в Угорщині»

Amnesty International

Amnesty International

Be the first to comment on "В Ірландії Сорос нелегально фінансував кампанію з пропаганди абортів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**