В Індії через потужні урагани загинули 66 осіб

Після буріПісля бурі

Потужні бурі атакували деякі регіони Індії. Загинуло принаймні 66 людей. Проте це ще не кінець небезпечної негоди в цій частині Азії.

Читайте також: «Індія зайняла 5-е місце у рейтингу країн з найбільшими витратами на озброєння»

Сильні бурі спостерігалися цієї неділі в Індії. Вони супроводжувались сильними вітрами, піщаними хуртовинами, рясним дощем та численними блискавками.

Сильний вітер валив дерева та електроопори. Були паралізовані аеропорти та залізниці. Транспортний колапс спостерігався, зокрема, в столиці Індії — Нью-Делі.

Циклони часто трапляються в Індії в цю пору року, на початку сезону дощів, але масштаб руйнувань і число жертв цього разу є тривожним.

Індійці

Індійці

Читайте також: «Китай і Індія — на межі війни»

Тільки в штаті Уттар-Прадеш в неділю загинули 34 людини, а 47 отримали поранення. У Нью-Делі та навколо столиці не сумісні з життям травми одержали п’ятеро осіб, головним чином внаслідок падіння дерев. У Західній Бенгалії загинуло 11 людей, у тому числі 5 дітей. Чотири смертельні випадки були зареєстровані в західному штаті Орісса. Натомість принаймні 12 людей позбулися життя від удару блискавки в штаті Андхра-Прадеш у південно-східній частині країни.

Синоптики попереджають про подальші шторми з сильним вітром.

Читайте також: «Між Індією та Китаєм може спалахнути територіальна суперечка»

«.. Я засмучений смертельними наслідками через бурі в деяких районах країни. Висловлюю співчуття сім’ям загиблих. Молюсь за швидке одужання поранених. Я попросив чиновників, щоб вони надали усю можливу допомогу постраждалим від буревіїв», — пише в Twitter прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді.

Піщана буря

Піщана буря

Be the first to comment on "В Індії через потужні урагани загинули 66 осіб"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**