В Індії знайшли наскельні малюнки незнаної дотепер цивілізації

Знайдені малюнкиЗнайдені малюнки

У штаті Махараштра в Індії археологи знайшли наскельні малюнки, створені ще кілька тисяч років тому. Вчені стверджують, що ці витвори прадавнього мистецтва не належать до жодної відомої нам цивілізації.

Читайте також: «В Індії постане найбільший в світі пам’ятник» 

Петрогліфи, або малюнки на скелі, були виявлені на пагорбі на узбережжі Конкан поблизу міст Раджапур і Ратнагірі. Більшість з них була прихована під шаром болота та землі. На малюнках показані тварини, люди та геометричні візерунки. Дослідники переконані, що вони походять з доісторичних часів. «Виходячи з перших висновків, ми можемо стверджувати, що вони були створені біля 10 000 років до н.е., а можливо значно раніше», — зазначив Тейс Гарг, директор департаменту археології штату Махараштра.

Дослідницьку групу очолили Судхіра Рісбод та Мандж Маратхе. Перші зображення вони знайшли в навколишніх селах і храмах. «Ми поросили мешканців надати будь-яку інформацію про ці малюнки. А ті навіть розпитували своїх батьків, дідусів та бабусь, чи вони щось знають», — зазначила Рісбод. Було опитано місцевих жителів з 52 сіл, з яких лише п’ятеро могли щось розповісти на дану тему.

Слон

Слон

Читайте також: «В одному зі штатів Індії провели декомунізацію» 

За даними дослідження, автори малюнків не знали рільництва, а займалися збиральництвом та полюванням. «Ми не знайшли жодних зображень, які б відображали сільськогосподарську діяльність. Ми бачили таких тварин, як китові акули, різні земноводні, черепахи, а це значить, що люди з цієї цивілізації мали з ними справу. Напевно вони полювали для того, щоб прохарчуватися», — сказав Маратхе.

Археологи також здивовані зображеннями гіпопотамів та носорогів, яких ніколи не було на території Індії. Вони висунули гіпотезу, що ця невідома цивілізація прибула з Африки.

Читайте також: «В Індії католицьких монахинь звинувачують у торгівлі дітьми» 

Індійський уряд виділив 3,2 мільйонів доларів для подальшого вивчення понад 400 знайдених петрогліфів.

Геометричне зображення

Геометричне зображення

 

 

Be the first to comment on "В Індії знайшли наскельні малюнки незнаної дотепер цивілізації"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**