В Індонезії можна зробити селфі з восковою фігурою Гітлера

Воскова фігура А. ГітлераВоскова фігура А. Гітлера

Керівник Третього рейху на тлі зображення брами концентраційного табору «Освенцим-Біркенау» — це один з експонатів воскового музею в індонезійському місті Джокьякарта, — повідомляє RMF FM.

Читайте також: «У США телефон Гітлера продали на аукціоні за $243 тисячі»

Фігуру Адольфа Гітлера встановлено у центрі зали, поруч із зображенням Дарта Вейдера. Як пояснює директор з маркетингу, Гітлер є фаворитом відвідувачів музею, які полюбляють робити з ним селфі. Як він додає, «ніхто з наших відвідувачів не скаржиться, більшість з них задоволена», — повідомляє RMF FM.

Тим часом блогерка Меган Гернінг, в одному зі своїх записів, порівняла американську поп-зірку Тейлор Свіфт з Адольфом Гітлером. Гернінг прийшла до такого висновку, аналізуючи сингл Look What You Made Me Do

Читайте також: «ЦРУ розслідувало, чи дійсно Гітлер вижив і втік до Колумбії»

Джокьякарта

Джокьякарта

Жінка на своєму блозі вирішила опублікувати статтю, в якій вона проаналізувала сингл Look What You Made Me Do. Меган Герінг побачила у ньому «елементи, що підтримують ідею расової ієрархії». В одній сцені блогерці навіть примарився Адольф Гітлер.

У відеокліпі You Made Me Do можна знайти фрагмент, в якому одягнена в шкіру співачка промовляє до армії андроїдів. Саме ця сцена нагадала Гернінг керівника Третього рейху.

«Тейлор очолює модельну армію, як це зробив Гітлер з нацистською Німеччиною, подібність викликає тривогу та занепокоєння», — написала вона в своєму блозі.

Відеокліп з Тейлор Свіфт, де Меган Гернінг побачила Гітлера можна подивитися тут.

Читайте також: «Гітлер та Пілсудський: як знайшли порозуміння лідери народів, що ворогували протягом тисячоліття»

Тейлор Свіфт

Тейлор Свіфт

Be the first to comment on "В Індонезії можна зробити селфі з восковою фігурою Гітлера"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**