В Євросоюзі зробили важливу для України заяву щодо санкцій проти Росії

ВащиковськийВітольд Ващиковський

Глави МЗС країн ЄС підтримали продовження антиросійських санкцій. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський за підсумками засідання глав зовнішньополітичних відомств в Брюсселі, передає польське видання Onet.

Читайте також: «Наприкінці червня ЄС продовжить економічні санкції проти Росії»

За словами Ващиковського, Росія не виконує Мінські угоди, тому «більшість виступаючих з цього питання, безумовно, визнають, що застосування санкцій потрібно продовжувати».

ICTV

ICTV

Президент України Петро Порошенко в ефірі передачі «Свобода слова» на телеканалі ICTV також заявив, що буде ставити питання про продовження Євросоюзом санкцій проти Росії «не на 6, а на 12 місяців». «Ми будемо робити все, щоб все більше мотивувати Росію сісти за стіл переговорів, виконати Мінські угоди і вивести свої війська з території України», — заявив Порошенко.

Читайте також: «З Білорусі зняли санкції»

Глава МЗС Росії Сєргєй Лавров в квітні зустрівся з Верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні. Під час зустрічі російський дипломат запитав Федеріку Могеріні, чому санкції в Євросоюзі ввели тільки проти Росії. Вона відповіла, що ЄС виступає за те, щоб всі виконували Мінські угоди. Пізніше Лавров заявив, що Москва не бажає втручатися в дискусії ЄС про Росію.

Читайте також: «ЄС продовжив антиросійські санкції»

Могеріні

Федеріка Могеріні

 

 

 

 

Be the first to comment on "В Євросоюзі зробили важливу для України заяву щодо санкцій проти Росії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**