В усьому світі німецькі пенсії за службу у Вермахті отримують 2033 особи

15 шведів  отримують пенсію за службу у Вермахті15 шведів отримують пенсію за службу у Вермахті

15 мешканців Швеції отримують пенсію з ФРН за службу у Вермахті під час Другої світової війни. Шведська газета «Dagens Nyheter» стверджує, що двоє отримувачів німецьких пенсій зі Швеції служили у військах Waffen-SS.

Читайте також: «У США телефон Гітлера продали на аукціоні за $243 тисячі»

«Dagens Nyheter» підкреслює, що невідомо, якими були функціональні обов’язки двох шведів у Waffen-SS, які нині отримують німецькі пенсії. Також незрозуміло, чи були вони добровольцями.

Газета «Dagens Nyheter» першою написала, що 15 мешканців Швеції у віці від 82 до 101 року отримують щомісячну пенсію з Німеччини у розмірі від 140 до 950 євро. Шестеро з них — громадяни Швеції, троє — вдови солдатів Вермахту.

Читайте також: «Німецький політик заявив, що він гордий за солдатів Вермахту»

Берлін

Берлін

Під час Другої світової війни Швеція залишалася нейтральною. Проте біля 200 добровольців з цієї скандинавської країни приєдналися до Вермахту і 100 брали участь у боях на різних фронтах.

За даними німецького Міністерства праці, у лютому 2019 року 2033 осіб у всьому світі отримували пільги за участь у битвах Другої світової війни на боці ​​німецьких збройних сил. Відповідно до положень від 1951 року, такі виплати призначаються особам, які мають проблеми зі здоров’ям у зв’язку зі службою в німецькій армії або іншою службою для Німеччині, або через інтернування з огляду на німецьке громадянство або етнічну приналежність під час Другої світової війни.

Читайте також: «Альтернатива для Німеччини» обіцяє усунути іслам з публічного простору»

Цікаво, що найбільша кількість людей, які отримують такі виплати (573), мешкає в Польщі. У Австрії таких осіб — 101, у Словенії — 184, у Хорватії — 71, у США — 250, у Канаді — 121.

«Dagens Nyheter»

«Dagens Nyheter»

Be the first to comment on "В усьому світі німецькі пенсії за службу у Вермахті отримують 2033 особи"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**