В Україні число людей, яким не вистачає їжі, в 2017 році зросло вдвічі, — ООН

ООНООН

Кількість людей в Україні, які не мають продуктів харчування, зросла удвічі в 2017 році, повідомляє Центр новин ООН.

Читайте також: «Україна стала непостійним членом Ради безпеки ООН»

Оскільки Україна вступає в четвертий рік конфлікту, багато людей, які мешкають поблизу зони бойових дій вичерпали свої ресурси для виживання. Через російську агресію мільйони осіб на Донбасі щоденно піддаються ризику під час обстрілів та інтенсивних боїв. Щомісяця «контактну лінію» пересікають до одного мільйона людей, щоб отримати доступ до основних послуг, пенсій, соціальних допомог та відвідати родичів.

Координатор з гуманітарних питань ООН Ніл Уолкер підкреслив, що «люди зі східної України продовжують страждати від наслідків поточного конфлікту. Хоча події в Україні вже не є новиною на перших шпальтах світової преси, люди продовжують потребувати нашої допомоги. Тому сьогодні я закликаю міжнародне співтовариство продемонструвати свою солідарність, підтримавши цю важливу заяву».

Ніл Уолкер

Ніл Уолкер

Читайте також: «Сенат США схвалив призначення Ніккі Гейлі в ООН»

«З 4,4 мільйонів людей, які постраждали від конфлікту, близько 3,4 мільйони перебувають у важкій гуманітарній ситуації та потребують допомоги і захисту, — говорить Ніл Уолкер. — 32 міжнародних та 16 національних агенцій прагнуть допомогти 2,3 мільйонам цивільних осіб, які вважаються найбільш уразливими; особливий акцент робиться на людей похилого віку, жінок та дітей. Необхідно терміново виділити 187 мільйонів доларів США для досягнення рівня критичної підтримки гуманітарної допомоги та захисту.

Гуманітарні організації звертаються до міжнародного співтовариства з проханням негайно внести свій внесок, оскільки без цього ООН та НУО не зможуть підтримувати вразливі громади в суворі зимові місяці».

У своєму заключному зауваженні пан Уокер зазначив, що нинішня «гуманітарна ситуація в Україні триватиме, поки не буде досягнуто остаточного припинення вогню, який дозволить людям знову побудувати своє життя».

Читайте також: «Чуркіна спіймали на черговій брехні на Радбезі ООН»

На Донбасі

На Донбасі

Be the first to comment on "В Україні число людей, яким не вистачає їжі, в 2017 році зросло вдвічі, — ООН"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**