В Україні розпочався призов в армію

МіністерствоМіністерство оборони України

З 1 квітня в Україні розпочався весняний призов в армію. Протягом квітня-травня в Збройні сили України та інші військові формування для проходження строкової військової служби буде відправлено 14 135 осіб. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів від 22 березня 2017 року № 185-р.

Читайте також: «Командувач армією США в Європі вражений професіоналізмом ЗСУ»

У ЗСУ відправлять 9135 осіб, в Національну гвардію — 4200, до Державної спеціальної служби транспорту — 800. У Кабміні відзначають, що на проведення призову у квітні-травні планують витратити 46,5 мільйона гривень. На одного призовника витратять приблизно 3293 гривень 13 копійок. 3200 гривень з цієї суми піде для виплати грошової допомоги призовникам, 93 13 копійок — для підготовки та проведення призову на строкову військову службу.

донбас

На Донбасі

Читайте також: «Пріоритети Збройних сил України на 2017 рік»

Раніше Верховна Рада України прийняла законопроект про покарання військовозобов’язаних і резервістів за вживання алкогольних напоїв під час проходження зборів. За відповідний проект закону № 5112 проголосували 229 народних депутатів. Якщо військовослужбовець буде розпивати алкогольні напої або з’явиться на території військової частини в стані алкогольного сп’яніння, йому доведеться заплатити штраф у розмірі від 70 до 145 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Резервістам може загрожувати арешт з утриманням на гауптвахті до семи днів. Аналогічне покарання передбачено за самовільне залишення військовозобов’язаними та резервістами військової частини або місця служби.

Читайте також: «Росіяни атакували позиції ЗСУ під Авдіївкою та зазнали втрат»

ЗСУ

У ЗСУ відправлять 9135 осіб, в Національну гвардію — 4200

Be the first to comment on "В Україні розпочався призов в армію"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**