В Україні «друг Президента» продавав посади за 1,5 мільйона доларів

ЗатриманняЗатримання

У Києві заарештували чоловіка, який, посилаючись на високопоставлені контакти в уряді, «продавав» посади в державних компаніях.

Читайте також: «Під Київрадою між мітингувальниками і поліцією виникла бійка»

Служба безпеки України та Генеральна прокуратура кажуть, що чоловік, затриманий у Києві, обертався у ділових колах і стверджував, що є другом Президента та главою Президентської канцелярії. Він також посилався на голову Верховної Ради та віце-прем’єр-міністрів, вводив в оману своїх жертв і намагався вимагати великі гроші.

Офіс Президента

Офіс Президента

Спецслужби натрапили на його слід, коли він запропонував «продати» посаду директора однієї з державних компаній за 1,5 мільйона доларів. Він запевнив, що «вирішить» цю справу в кабінеті Президента. Його затримали незабаром після того, як він отримав 50 тисяч доларів авансу.

Читайте також: «Жириновський запропонував скинути на Київ ядерну бомбу»

Це ще одна людина, яка продавала посади в державних компаніях, посилаючись на контакти на високому рівні. Нещодавно українські спецслужби заарештували чоловіка, який за гроші пропонував «швидке просування по службі» в державних відомствах. Він також посилався на адміністрацію Президента.

 

Be the first to comment on "В Україні «друг Президента» продавав посади за 1,5 мільйона доларів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**