В Угорщині розпочалися національні консультації щодо «плану Сороса»

Джордж СоросДжордж Сорос

Влада Угорщини розпочала національні консультації на тему  «Плану фінансиста Джорджа Сороса», який, на думку урядових чиновників, запроваджується Брюсселем, щоб завозити іммігрантів до Європи.

Читайте також: «Орбан назвав Сороса найголовнішою проблемою Угорщини»

На вулицях Будапешта з’явилися плакати, присвячені окремим пунктам плану, і в той час до квартир угорців почали надсилати опитувальники з проханням заповнити їх і повернути. Про це повідомив керівник канцелярії прем’єр-міністра Віктора Орбана — Янош Лазар.

Представник уряду Золтан Ковач заявив в п’ятницю, що до кінця місяця опитувальники буде доставлено ​​в усі заплановані місця.

У п’ятницю Орбан в інтерв’ю для радіо «Кошут» підкреслив, що за допомогою цих консультацій угорці можуть спілкуватися Брюсселем, оскільки вони виступають на захист національних інтересів.

На його думку, Брюссель робить так, як хоче Сорос. «Це запланована справа», — сказав він. Угорщина — це «не країна ідіотів», і не можна робити вигляд, що «речі відбуваються випадково». «Ми розкрили, що існує план Сороса, що зрештою визнав його автор» і «ми поставити цей факт в центрі політичного життя», — сказав Орбан.

Читайте також: «Угорщина: Ми не піддамося на тиск Єврокомісії»

Віктор Орбан

Віктор Орбан

«Джордж Сорос купив людей та організації, вони їдять з рук. Що стосується питань міграції, то брюссельська машина виконує його план», — зазначив Орбан.

В анкеті є сім пунктів, на яких базується «план Сороса». Фінансистові закидають, що він прагне переконати Брюссель щороку переселяти з Африки і Близького Сходу до ЄС принаймні один мільйон іммігрантів, а також хоче зруйнувати прикордонний контроль і відкрити кордони для іммігрантів.

«Частиною плану Сороса є те, що Брюссель встановив обов’язок розподілу іммігрантів в країнах Європи, з особливим акцентом на державах Східної Європи», — говорить один з пунктів опитувальника.

Відповідно до «плану Сороса Брюссель також вимагатиме, щоб всі держави-члени платити кожному іммігрантові допомогу в розмірі 9 млн форинтів (29 тисяч євро).

Сорос також хоче, щоби мігрантів менш суворо карали за злочини. В опитувальнику було написано, що Сорос підтримує організації, котрі допомагають іммігрантам, такі як Amnesty International, яка вимагає звільнення сирійця Ахмеда Х., що кидав камінням в поліцію на угорському кордоні і був засуджений за це угорським судом до 10 років позбавлення волі за тероризм.

Будапешт

Будапешт

«Метою плану Сороса є те, щоб мови і культури європейських країн відійшли на задній план для швидшої інтеграції нелегальних іммігрантів», — читаємо в шостому пункті. В останньому розділі анкети написано, що частиною «плану Сороса» є організація політичних атак на країни, які виступають проти імміграції та накладення на них суворих покарань.

Під кожним пунктом було поставлено запитання, чи підтримує його одержувач анкети.

Читайте також: «Віктор Орбан: Ми потребуємо реформування Євросоюзу»

Влада Угорщини гостро критикує Сороса, звинувачуючи його в заохоченні нелегальної імміграції до Європи та тискові через фінансовані ним неурядові організації з метою змусити уряди європейських країн приймати іммігрантів.

Be the first to comment on "В Угорщині розпочалися національні консультації щодо «плану Сороса»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**