В Угорщині над АЕС було виявлено два невідомі літаки

АЕС «Пакш»АЕС «Пакш»

У четвер увечері було піднято в повітря винищувачі через наявність двох невеликих літаків в небі біля АЕС «Пакш», — повідомило в п’ятницю Міністерство оборони Угорщини. Проте, як виявилося, машини проводили обприскування проти комарів і відхилялися від маршруту.

Читайте також: «Угорщина і Словаччина оскаржили квоти на мігрантів в Європейському суді»

Міноборони повідомило, що співробітники електростанції поінформували центр управління повітряним рухом угорських збройних сил в четвер о 20:08 про виявлення в забороненому для польотів повітряному просторі двох невеликих літаків. Військові відразу підняли у повітря винищувачі.

Військові зідентифікували два літаки АН-2, який вилетіли з міста Дунайварош в центральній частині Угорщини, а потім повернулися туди.

Дунайварош

Дунайварош

Читайте також: «Угорщина хоче запровадження місії ОБСЄ на Закарпатті»

Після посадки літаків-порушників було з’ясовано мету їх дій, а винищувачі повернулися на базу в Кечкеметі, також у центральній Угорщині.

З’ясувалося, що малі літаки здійснювали обприскування проти комарів в безпосередній близькості від електростанції зі схвалення місцевої влади. Пілоти, однак, заблукали і потрапили до забороненої зони. Проти них розпочато розслідування за порушення законодавства про безпеку повітряного транспорту.

Читайте також: «Угорщина таємно прийняла 1300 мігрантів»

АН-2 — це дуже прості багатоцільові літаки, які виробляли в 1949-1996 рр., серед іншого, в СССР та Польщі. До Угорщини потрапило понад 100 машин такого типу.

АН-2

АН-2

Be the first to comment on "В Угорщині над АЕС було виявлено два невідомі літаки"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**