В Туреччині затримали очільницю відомої правозахисної організації

Поліція ТуреччиниПоліція Туреччини

Правоохоронні органи Туреччини затримали главу турецького відділення правозахисної організації Amnesty International Іділь Есер, а також сім інших правозахисних організацій, говориться в повідомленні, опублікованому на сторінці організації. Місцезнаходження Іділь Есер досі не встановлене.

Читайте також: «Військовий путч в Туреччині не усунув, а посилив Ердогана»

За інформацією директора представницва  Amnesty International у Россії Сергія Нікітіна, крім Іділ Есер затримані правозахисники Ільхурі Устюн, Women’s Coalition; Гуна Куршун, юрист з Human Rights Agenda Association; Налу Еркем, адвокат з Citizens Assembly; Неджат Таштан, Equal Rights Watch Association; Озлем Далкіран, Citizens „Assembly; Джейхмуз озбек, юрист; Вели Аку, Human Rights Agenda Association.

Затримання відбулося напередодні, коли Есер та її колеги приймали участь у семінарі в Стамбулі. Поліція також затримала двох спеціалістів з цифрової безпеки та управління інформацією — підданого Швеції та громадянину Німеччини, що проводили семінар.

Іділ Есер

Іділ Есер

Читайте також: «Україна і Туреччина налагодять поставки каспійського газу в Європу»

Директор представництва  Amnesty International у Россії у своєму Facebook повідомив. що місцезнаходження затриманих досі невідоме, більше того, вони позбавлені доступу адвокатів.

«Іділ Есер і інші затримані, як стверджується, позбавлені доступу до адвокатів, на що поліція має право на 24 години. Вони також позбавлені прав на контакт з членами своїх родин, який повинен бути негайно надано», — сказано у повідомленні.

Поліція повідомила адвокатам, що інформація буде їм надана сьогодні.

Читайте також: «Туреччина оголосила про завершення операції «Щит Євфрату» в Сирії»

Туреччена продовжує політику репресій

Туреччена продовжує політику репресій

 

Be the first to comment on "В Туреччині затримали очільницю відомої правозахисної організації"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**