В США обмежують легальну міграцію

Нелегальні мігрантиНелегальні мігранти

Люди, які хочуть емігрувати до США, повинні в майбутньому довести, що вони мають медичне страхування або здатні самостійно оплачувати медичну допомогу.

Читайте також: «Генпрокурор США: Не було ніякої змови Трампа з Росією»

Уряд США не хоче пускати на територію країни осіб, які не в змозі покрити свої медичні витрати.

Ті, хто протягом 30 днів після прибуття до США не зможуть довести, що мають медичне страхування або можуть покрити витрат на медичне обслуговування самостійно, в майбутньому візу не отримають. Президент Дональд Трамп у п’ятницю підписав у Вашингтоні відповідне розпорядження. Як зазначає Білий дім, «іммігранти, які в’їжджають до США, не повинні обтяжувати більшими витратами нашу систему охорони здоров’я, а отже і американських платників податків».

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Читайте також: «Трамп оголосив про створення підрозділу для захисту інтересів США в космосі» 

Це положення набуде чинності 3 листопада цього року. Новий регламент не вплине на можливе надання іммігрантам притулку або статусу біженця.

З приходом до влади Дональда Трампа США намагаються обмежити легальну імміграцію. У серпні цього року розроблено нові плани, згідно з якими іммігранти з низьким рівнем доходу можуть втратити свої тимчасові чи постійні візи.

Проте перш за все, президент Трамп хоче боротися з нелегальною імміграцією. Його центральним проектом є побудова муру на мексиканському кордоні.

Білий дім

Білий дім

Читайте також: «50-річчя висадки на Місяць. Дональд Трамп зустрівся з астронавтами» 

Минулого тижня урядовці також оголосили, що в майбутньому будуть братися зразки ДНК у всіх затриманих нелегальних іммігрантів. Це допоможе імміграційній поліції та прикордонній службі виявляти порушників під час незаконного перетину кордону США.

 

Be the first to comment on "В США обмежують легальну міграцію"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**