В Росії чоловік, озброєний ножем, напав на редактора комуністичної газети

«Родіна»«Родіна»

Раніше нападник вимагав, щоб редакція опублікувала його статтю про Сталіна.

Читайте також «Регіонали фінансували главу ЦВК Охендовського, КПУ і «Нашу Україну»

Російські ЗМІ повідомляють, що інцидент стався в Ставрополі. Чоловік з ножем увірвався до редакції місцевої комуністичної газети «Родіна» і поранив головного редактора Ніколая Бондаренка і ще трьох членів Комуністичної партії Росії.

За повідомленнями російських ЗМІ, раніше нападник безуспішно намагався опублікувати там свій опус про совєтського диктатора Йосипа Сталіна. Однак редакція його забракувала, оскільки «стаття містить неточності».

Депутат Думи Ставропольського краю Віктор Лозовой, процитований місцевими ЗМІ, заявив, що напад був здійснений «психічно хворою людиною». За його даними, невдоволений автор цілив редактору в горло, але потрапив у щелепу.

Постраждалий пройшов хірургічну операцію. Нападник був заарештований поліцією.

Тим часом в Україні на 29 травня заплановано проведення в Києві з’їзду Комуністичної партії України.

Ставрополь

Ставрополь

Читайте також «Суд у справі про заборону КПУ відбудеться 18 вересня»

Про це повідомили джерела партії. Відзначається, що з’їзд буде закритим, ЗМІ туди пускати не будуть. Незважаючи на статус забороненої, КПУ має намір брати участь у дострокових парламентських виборах.

«Уже кілька років в Україні вважають, що Комуністична партія просто зникла. Але Компартія сьогодні залишається офіційно зареєстрованою політичною силою і діє в рамках чинного законодавства», — пояснює BBC News Україна голова громадської організації «Комітет виборців України» Олексій Кошель.

«Так, це офіційно суперечить закону про декомунізацію. Але вже два роки справа знаходиться в судах — партія веде війну з Міністерством юстиції», — додає експерт.

Поки тривають суди, Компартія продовжує законно функціонувати.

Симоненко

Симоненко

Наприкінці грудня на її веб-ресурсі з’явилася новина про те, що Київський апеляційний суд визнав незаконним блокування старого сайту КПУ.

Читайте також «В Україні остаточно заборонили Комуністичну партію – Мін’юст»

«Навіть якщо комусь здається, що вони розчинилися і їх не існує — ні, вони існують. Вони мають сайт, і вони проводять свою діяльність. Петро Симоненко подорожує по всьому світові: від Латинської Америки до Брюсселя, де виступає з антиукраїнською риторикою», — пояснює Олексій Кошель.

 

Be the first to comment on "В Росії чоловік, озброєний ножем, напав на редактора комуністичної газети"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**