В Росії відновлять Вищу партійну школу

«Левада-центр»«Левада-центр»

Правляча партія «Єдина Росія», заснована Путіним, хоче відновити Вищу партійну школу. Такі школи функціонували в часи СССР.

Читайте також: «Громадяни РФ в опитуванні щодо ворогів їхньої країни на другому місці вказали Україну»

Вчора в Москві розпочався з’їзд партії «Єдина Росія», на якому очікується прийняння рішення про створення Вищої партійної школи. Таким чином правляча партія готується до парламентських виборів, які відбудуться в Росії в 2021 році.

Партійна школа має готувати потенційних кандидатів до виборів у Держдуму, а також партійних функціонерів та політичних консультантів. У Вищій партійній школі викладатиме професура з найкращих російських вузів, у тому числі з Московського державного інституту міжнародних відносин та Економічного університету в Москві.

Члени «Єдиної Росії», цитовані місцевими засобами масової інформації, кажуть, що партія «зробила висновки» з нещодавніх місцевих виборів, де вона програла в кількох регіонах. Вони також визнають, що Кремль вирішив реформувати партію, що є результатом падіння її рейтингу протягом останніх кількох років. Незалежний «Левада-Центр» опублікував у вівторок результати опитування, яке показує, що майже половина росіян негативно ставиться до «Єдиної Росії».

Росіяни біднішають

Росіяни біднішають

Читайте також: «Росіяни перестають вірити державному телебаченню»

Директор «Левада-Центру» Лев Гудков пояснює, що «Єдина Росія» безперервно втрачає підтримку через погіршення соціально-економічного становища в країні. «Якщо ця ситуація не зміниться, підтримка партії не збільшиться», — пише Гудков на сайті недержавної дослідницької організації, коментуючи результати опитування.

Навіть аналітичні установи Кремля відзначають, що росіяни стають дедалі біднішими. Кілька днів тому урядове агентство «Ріа Новості» повідомило, що кожен п’ятий працюючий громадянин країни заробляє менше 15 тис. рублів (біля 6000 грн).

Читайте також: «Левада-центр: 30% росіян назвали головною подією 2016 року зростання цін і знецінення грошей»

У 1946-1991 роках Комуністична партія Совєтського Союзу (КПСС) керувала вищими партійними школами по всій країні. На додаток до марксизму та ленінізму там навчали основам журналістики та іноземним мовам.

 

Be the first to comment on "В Росії відновлять Вищу партійну школу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**