В ООН представники США та України виступили проти проекту резолюції РФ щодо «героїзації нацизму»

міжнародні справиООН

Три країни, серед яких США та Україна, проголосували проти поданого Росією проекту резолюції ООН, у якому Москва заявляє про засудження «героїзації нацизму». Третій комітет Генеральної асамблеї ООН, що займається правами людини, 17 листопада схвалив проект резолюції, яка має назву «Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизму та іншими практиками, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов’язаної з ними нетерпимості».

Читайте також: «Україна презентувала в ООН антиросійську резолюцію»

Росія щороку подає документ такого змісту на голосування, цього разу його підтримала 131 країна, 48 утрималися.

ООН

Три країни, серед яких США та Україна, проголосували проти поданого Росією проекту резолюції ООН

Коментуючи позицію Вашингтона, заступник посла США в ООН Стефані Амадео вказала, що її країна беззастережно засуджує «всі форми релігійної і етнічної нетерпимості або ненависті в усьому світі».

Читайте також: «Чуркіна спіймали на черговій брехні на Радбезі ООН»

Але «рекомендації цієї резолюції обмежити свободу вираження поглядів, свободу об’єднань та право на мирні зібрання суперечить принципам, закріпленим у Загальній декларації прав людини і не можуть бути схвалені», наголосила американський дипломат.

Також дипломати, які виступили проти цієї резолюції, вказали, що Росія вдається до таких заходів як до частини політичної атаки проти України, у якої вона анексувала Крим і в якій підтримує озброєних сепаратистів.

Читайте також: «Україна стала непостійним членом Ради безпеки ООН»

РФ

Росія вдається до подібних заходів як до частини політичної атаки проти України

Be the first to comment on "В ООН представники США та України виступили проти проекту резолюції РФ щодо «героїзації нацизму»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**