В одному з мексиканських міст заарештували усіх поліцейських

МексикаМексика

Усі поліцейські, які служили в мексиканському місті Окампо, були заарештовані. Це пов’язано з вбивством кандидата у мери.

Читайте також: «Президент Мексики знову відмовився платити за мур на кордоні з США»

Згідно з повідомленням BBC, 64-річний Фернандо Анхельс Хуарес був розстріляний 21 червня невідомим злочинцем перед одним зі своїх маєтків.

У вбивстві був звинувачений Оскар Гонсалес Гарсія, який у місті Окампо працює секретарем зі справ громадської безпеки.

Читайте також: «Українці в Мексиці»

Заарештовані поліцейські

Заарештовані поліцейські

Після того, як в суботу федеральні агенти прибули в Окампо, щоб арештувати Гарсію, вони були затримані місцевою поліцією, яку очолює Гарсія. На наступний день агенти повернулися в місто з підтримкою та заарештували секретаря та 27 офіцерів, які були перевезені на допит до столиці штату Морелія. Це означає, що всі поліцейські, котрі працюють Окампо, залишили місто. Як зазначає BBC, поліцейські та Гарсія підозрюються в тому, що вони мають зв’язки з організованими злочинними групами.

Фернандо Ангелес Хуарес був бізнесменом з невеликим політичним досвідом. Як сказав один з його друзів: «Він не міг змиритися з бідністю, нерівністю та корупцією».

Окампо

Окампо

Читайте також: «США отримають від Мексики гроші на будівництво муру на кордоні»

1 липня в Мексиці відбудуться загальні вибори, під час яких буде обрано нового президента, сенаторів та членів Палати депутатів. Напередодні виборів було вбито понад 100 політиків. Ангелес був третім політиком, який загинув у західному штаті Мічоакан.

Be the first to comment on "В одному з мексиканських міст заарештували усіх поліцейських"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**