В Лівії за 400 доларів можна купити африканського мігранта

МігрантМігрант

Іммігрантів, які мріяли потрапити до Європи, контрабандисти продають на аукціонах сучасних рабів в Лівії іноді лише за $400, після чого їх примушують до рабської праці, — повідомляє CNN.

Читайте також: «Мігранти б’ють рекорди по насильству в Великій Британії»

Контрабандисти, які досі заробляли, беручи від мігрантів плату за переправлення їх через Середземне море до Європи, тепер знайшли нове джерело доходу — користуючись хаосом і слабкістю центрального уряду Лівії, вони організували в цій країні сучасні ринки рабів, де торгують мігрантами.

У Тріполі, столиці Лівії, відбувся аукціон, де за одного раба просили від 500 до 650 доларів. Проте деяких виставлених на аукціоні мігрантів продавали лише за 400 доларів.

Поява работоргівлі в Лівії стала результатом вилучення європейськими службами більшості човнів, які використовувалися контрабандистами. У результаті вони не мають чим доставляти мігрантів з Лівії до Європи.

Лівія

Лівія

Читайте також: «ЄС чинить тиск на східноєвропейські країни в справі мігрантів»

Лівійська влада заявляє, що знає про діяльність контрабандистів в країні, але їй не відомо про аукціони рабів. «Вони садять в човен до 100 людей, — каже лейтенант Насер Хазам з державної установи, яка бореться з контрабандою людей. — Якщо контрабандист отримує гроші, його не цікавить, чи потрапить мігрант до Європи, чи потоне у морі».

Попередні дослідження «Newsweek» показали, що контрабандисти вербують сотні африканських іммігрантів (наприклад з Єгипту, Судану та Сирії) за допомогою соціальних мереж.

У 2015 році на Facebook можна було дізнатись, що за подорож з Судану до Лівії, а потім до Італії мама з дочкою мусили заплатити 3500 доларів.

У 2016 році 5079 іммігрантів потонули в Середземному морі, намагаючись потрапити до Європи.

Читайте також: «Сирійські мігранти нелегально прибувають на південь США — LA Times»

Поява работоргівлі в Лівії стала результатом вилучення європейськими службами більшості човнів

Поява работоргівлі в Лівії стала результатом вилучення європейськими службами більшості човнів

Be the first to comment on "В Лівії за 400 доларів можна купити африканського мігранта"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**