В ГПУ відкрито кримінальну справу на Авакова

прокурорГПУ

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ відкрила та розслідує кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це керівник української прокуратури повідомив у інтерв’ю на телеканалі 24.

Читайте також: «Адвокати ВО «Свобода» готують позов проти Авакова»

За словами генпрокурора, кримінальна справа проти одного з головних силовиків була відкрита після звернення голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Луценко додає, що справа була відкрита, оскільки ніхто не має привілеїв і всі однакові і навіть глава МВС.

Зазначимо, що Аваков за останній рік часто опинявся в центрі скандалів. Наприклад, у вересні стало відомо, що МВС за 2,5 роки під видом нагородних пістолетів видавало штурмові гвинтівки та кулемети.

Самого Авакова звинуватили у спробі рейдерського захоплення телеканалу «Інтер», у справі про підпал якого дуже часто фігурує прізвище міністра.

Також Національне антикорупційне бюро України раніше почало розслідувати факт незаконного відчуження землі, площею 18,15 га в інтересах АТ «Інвестор», яке пов’язують з Аваковим.

ЗМІ

Телеканал 24

Читайте також: «Порошенко може замінити Авакова Турчиновим — ЗМІ»

Попри велику кількість скандалів щодо міністра у парламентській фракції «Народний фронт» категорично виступають проти його відставки і навіть називають її неможливою.

Як заявив Сергій Каплін на своїй сторінці у Facebook, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, з огляду на відкриту проти нього кримінальну справу щодо корупції, має бути відсторонений від посади на час слідства.

«Це здорова європейська практика і міністр, обраний на Євромайдані, має їй слідувати і нею керуватися», — пише Каплін.

«Тільки агент Кремля і путіноїд може залишатися керувати міністерством під час розслідування своєї корупції з боку ГПУ», — переконаний нардеп.

Каплін наголошує, що відсторонення Авакова від виконання обов’язків міністра чи відмова від такого відсторонення стане своєрідним тестом для «Народного фронту».

Читайте також: «У Раді вимагають звільнення Авакова»

глава МВС

Арсен Аваков

 

 

 

Be the first to comment on "В ГПУ відкрито кримінальну справу на Авакова"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**