В Брюсселі евакуювали людей з будинку Європейської Ради

Ради ЄвропиРади Європи

У Брюсселі було евакуйовано нову будівлю Ради Європи після того, як більше десяти людей отримали отруєння газом. Прес-служба Ради Європи повідомила, що немає ознак того, що це могло бути терористичною атакою.

Читайте також: «Рада Європи: Росія зобов’язана виконувати рішення Страсбурзького суду»

Представник прес-служби пояснив, що десятки людей, які працювали на кухні будівлі та поблизу, були отруєні невідомим газом. «Справа з’ясовується. Проконсультувавшись з бельгійською владою, ми вирішили евакуювати людей, які перебували в будівлі РЄ. На думку бельгійської влади, це необхідний запобіжний захід. Зараз будинок обшукують та перевіряють систему вентиляції, щоб з’ясувати причину цього інциденту», — сказав він.

Брюссель

Брюссель

Представник прес-служби додав, що п’ятеро осіб було госпіталізовано. Він зазначив, що, за попередніми припущеннями, проблема може бути пов’язана з неналежним підключенням каналізаційної системи. «Я хотів би підкреслити, що, на нашу думку, це не газ, який потрапив у будівлю ззовні. Напевно, справа стосується каналізаційної системи. Розгляд справи триває. Поки що немає жодних ознак, що це може бути терористичним нападом», — сказав він.

Читайте також: «Молдова може стати новою гарячою точкою, — генсек Ради Європи»

У заяві, виданій після вищезазначеного випадку, Генеральний Секретаріат Ради Європи повідомляє, що інцидент не матиме впливу на хід зустрічі лідерів держав-членів під час саміту, який відбудеться в наступний четвер і п’ятницю.

Be the first to comment on "В Брюсселі евакуювали людей з будинку Європейської Ради"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**