В Австрії депутати від правлячої партії цитували Гітлера

Передвиборчий плакат FPOПередвиборчий плакат FPO

Двоє депутатів від австрійської Партії свободи (FPO) були виключені з партії за пересилання фотографій Адольфа Гітлера та його цитат за допомогою додатку WhatsApp. Після парламентських виборів в Австрії у 2017 році FPO увійшла до складу австрійського уряду.

Читайте також: «Австрія заблокувала резолюцію щодо євроінтеграції Туреччини»

Політики FPO опинилися у групі з шести осіб із Зубена (комуна в Австрії), до помешкань яких навідалися співробітники поліції у зв’язку з підозрою в порушенні закону, що забороняє прославити нацизм.

Місцевий керівник FPO Ервін Шрайнер заявив, що обох політиків вже виключили з партії. Їм також було запропоновано відмовитися від депутатських мандатів.

«У FPO є неприйнятним прославляння Третього рейху», — запевнив Шрайнер в бесіді з інформаційним агентством Австрії (АРА).

Австрійський прапор

Австрійський прапор

Читайте також: «В Австрії офіційно оголосили переможця президентських виборів»

У січні кандидат від FPO на місцевих виборах відмовився брати участь у виборах після того, як стало відомо, що студентське братство, до якого він належав, опублікувало пісенник з текстами пісень, критичних щодо Голокосту.

У березні двоє депутатів FPO з Тіролю припинили свої повноваження після звинувачень в тому, що вони поширюють зображення Гітлера за допомогою додатку WhatsApp.

З іншого боку, на минулому тижні глава МЗС Австрії звільнив співробітника посольства в Ізраїлі після того, як останній розмістив в Інтернеті селфі в футболці, на якій була написана назва німецької танкової дивізії Waffen-SS з часів Другої світової війни.

Читайте також: «Австрія повертає вправо»

Уряд Ізраїлю заявив, що не підтримуватиме прямих контактів з міністрами, які одержали свої посади за квотами FPO.

Мапа Австрії

Мапа Австрії

 

Be the first to comment on "В Австрії депутати від правлячої партії цитували Гітлера"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**