Війна на Донбасі затягнеться ще на два роки

військовий керівникДжозеф Данфорд
АТО

Дебальцеве

Голова об’єднаного комітету начальників штабів США Джозеф Данфорд заявив, що Пентагон знає про те, що Росія легко зможе протягом двох років фінансувати 7000 солдат, які вона перекинула на Донбас, і одночасно забезпечувати фінансування своїх бойовиків в Сирії.

Читайте також: «На Донбасі російські окупанти застосували зброю проти мирного населення»

На думку Данфорда, зменшення присутності американських військових в Європі було стратегічною помилкою, яка призвела до анексії РФ Криму та військової агресії проти Грузії. А сталося так тому, що з Москвою шукали діалог, яким вона цинічно знехтувала.

«Потім ми побачили, що сталося в Криму, що відбулося в Грузії, що сталося на Сході України, так що деякі припущення про шлях, на який ступила Росія, не виправдалися. Так що ми знову погоджуємо розміщення наших сил», — повідомив Данфорд.

Нагадаємо, в НАТО вирішили скерувати до балтійських країн понад 4 тис. військових, щоб стримувати Росію, яка останнім часом дуже часто проводить військові навчання поблизу кордонів цих країн.

Тим часом на окуповані частині Донбасу сталася збройна сутичка між військовослужбовцями і нацгвардійцями РФ, які нещодавно прибули в Дебальцеве Донецької області.

Читайте також: «Ніхто з неатестованих міліціонерів не захотів їхати на Донбас»

Інцидент стався 11 травня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Відзначається, що підрозділ Національної гвардії РФ затримав двох бійців мотострілецького батальйону 7 ОМСБР, які намагалися самостійно повернутися в Росію.

Між ними сталася збройна сутичка, в результаті якої поранення отримав один нацгвардієць. Також було пошкоджено армійський автомобіль.

Раніше розвідка повідомляла, що в Дебальцеве для протидії дезертирству серед російських військових прибуло 70 військовослужбовців новоствореної в Росії Національної гвардії.

Читайте також: «Гаазький трибунал почав вивчення матеріалів про злочини Росії на Донбасі»

російські терористи

Російські нацгвардійці на Донбасі будуть відловлювати дезертирів

 

 

 

Be the first to comment on "Війна на Донбасі затягнеться ще на два роки"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**