Від українських санкцій «Яндекс» отримає збитків на 7 млрд рублів

Валентин ПетровВалентин Петров

Кожен українець, який відмовився від користування російськими соцмережами, завдає збитків економіці РФ.

Читайте також: «Росія погрожує НАТО»

Російська компанія «Яндекс» отримає збитки від українських санкцій у розмірі 7 млрд рублів.

Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» розповів керівник служби з питань інформаційної безпеки РНБО Валентин Петров.

«Яндекс» вже порахував свої збитки від санкцій — це 7 млрд рублів. Акції «Яндексу» впали на 1,3 млрд доларів за одну добу. Це все несплачені податки, не витрачені на оборону Російської Федерації, це згорнута програма «Армати», винищувачів п’ятого покоління, флоту і так далі», — сказав він.

Політик Дмитро Сіманський, у свою чергу, зазначив, що кожен українець, який відмовився від користування російськими соцмережами, завдає збитків економіці РФ.

Одноклассники

16 травня, російські соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники» потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції

«Кожна людина, яка не зайшла у «ВКонтакте» чи в «Одноклассники», або не скористалася поштою mail.ru — це людина, яка завдала збитків Росії. Рішення РНБО завдало дуже суттєвих збитків російському бізнесу, який контролюється Кремлем, і воює проти України», — сказав Сіманський.

Читайте також: «Гей-Росія…»

Нагадаємо, 16 травня, російські соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники» потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом, обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів за «надання послуг доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів».

Президент Петро Порошенко зазначив, що  санкції, які були введені проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виведення російських військ з території України.

Читайте також: «Росія не веде гібридну війну, вона системно знищує Україну — Скіпальський»

інтернет-сервіси

«Яндекс» вже порахував свої збитки від санкцій

 

 

Be the first to comment on "Від українських санкцій «Яндекс» отримає збитків на 7 млрд рублів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**