Вчені одержали м’ясо з повітря. Це може стати революцією

М’ясо, яке виробляється мікроорганізмами, містить вітамін В12М’ясо, яке виробляється мікроорганізмами, містить вітамін В12

М’ясо, вироблене в лабораторії, може незабаром замінити справжнє. Продукт містить усі харчові властивості, а при його виробництві використовуються поновлювані джерела енергії.

Читайте також: «Китайці створили штурмовий гвинтокрил у формі літаючої тарілки»

М’ясний замінник, виготовлений з повітря, вдалося створити вченим, які працюють для американської компанії Air Protein. Для цього вони використали мікроорганізми, які перетворюють вуглекислий газ у білок точно у такий самий спосіб, як рослини. Технологія була винайдена кілька десятиліть тому науковцями NASA, щоб виготовляти їжу для космонавтів.

М’ясо, яке виробляється мікроорганізмами, містить, серед іншого, вітамін В12, якого не вистачає замінникам м’яса, виготовленим із сої та інших вегетаріанських продуктів. Спосіб отримання «м’яса з повітря» є екологічно чистим: під час виробництва бактерії поглинають вуглекислий газ, що сприяє глобальному потеплінню. Крім того, під час процесу не виділяється інших побічних продуктів, які були б шкідливими для планети.

Air Protein

Air Protein

Читайте також: «Європарламентарі закликали Єврокомісію та держави-члени ЄС збільшити кошти для захисту бджіл, що масово гинуть»

«Світ починає цінувати м’ясо з рослин, і ми вважаємо, що м’ясо з повітря — це наступний етап еволюції сталого виробництва продуктів харчування, що стане одним із рішень для харчування зростаючого населення без обтяження природних ресурсів, — сказала Yahoo News Ліза Дайсон, керівник фірми Air Protein.

Виробництво традиційного м’яса руйнує довкілля. Багато гектарів лісів вирубується для розведення кормових культур, якими харчуються сільськогосподарські тварини, а їхні екскременти — це величезна кількість метану та інших шкідливих для навколишнього середовища речовин.

Yahoo News

Yahoo News

Читайте також: «Немає доказів того, що вживання медичної коноплі чимось корисне»

До 2050 року на Землі доведеться виробляти на 50% їжі більше, ніж у 2010 році, оскільки число людей у ​​світі постійно зростає. Виробництво продуктів харчування в лабораторії може стати шансом на порятунок планети.

Be the first to comment on "Вчені одержали м’ясо з повітря. Це може стати революцією"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**