Вчені відкрили таємницю «косміта» з чилійської пустелі

АтаАта

Генетичний аналіз таємничих залишків, знайдених в пустелі Атакама і названих вченими Ата, дав остаточну відповідь на питання, яке уфологи задавали собі багато років, повідомляє Independent. Що це було за створіння?

Читайте також: «Кліматичні зміни сприяють посиленому розмноженню комарів та кліщів»

Після п’яти років досліджень група науковців з університетів Каліфорнії, Сан-Франциско та Стенфорда з’ясувала на основі генотипу, що залишки не мають космічного походження. Знайдений в 2003 році труп — це людський плід.

Його незвичайний вигляд був викликаний серйозними і раніше невідомими мутаціями. Серед іншого вони стали причиною того, що кістки Ата виглядають набагато більш розвиненими, ніж повинні бути з огляду на вік.

Пустеля Атакама

Пустеля Атакама

Читайте також: «Аргентинський фермер відкопав дивний предмет, якому біля 10 тис. років»

Ата був знайдений в шкіряній сумці за занедбаним костелом в пустелі Атакама. Було встановлено, що залишки походять з 1970-х років.

Перш за все звертає увагу витягнутий череп і 10 пар ребер замість 12. Тіло має лише 15 сантиметрів, але його скелет нагадує скелет 6-річної дитини, інформує видання.

Читайте також: «Професор геології вирушає на пошуки ковчега Ноя на горі Арарат»

Знахідка була спочатку продана на чорному ринку, але в кінцевому підсумку вона потрапила до команди дослідників, яка розкрила її таємницю.

Be the first to comment on "Вчені відкрили таємницю «косміта» з чилійської пустелі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**