Вчений звинувачує NASA у приховуванні частини інформації, отриманої з Марса

Марсохід CuriosityМарсохід Curiosity

Провідний вчений стверджує, що NASA приховує сліди скам’янілостей, що колись були м’якотілими створіннями.

Читайте також: «NASA: Вода є на усій поверхні Місяця»

NASA приховує докази існування скам’янілостей, які доводять, що м’якотілі створіння, можливо, колись блукали по поверхні Марса, — заявив провідний вчений.

Доктор Баррі Дігрегоріо вважає, що зображення, отримані марсоходом Curiosity на початку 2018 року, доводять, що на Марсі колись було життя.

Марсохід Curiosity у даний час досліджує поверхню Марса.

Однак, на думку NASA, об’єкти, сфотографовані на марсіанській поверхні, є не що інше, як частки гірського кришталю, котрі в даний час проходять аналіз.

Доктор Дігрегоріо вважає, що космічне агентство приховує правду.

Марсіанська поверхня

Марсіанська поверхня

Читайте також: «NASA: До Землі наближається астероїд, який є потенційно небезпечним»

«Мене відразу зацікавила доцільність того, що після знайдення скам’янілостей NASA відразу ж перестала досліджувати цю територію. Тому що це була не просто «пальцеподібна форма», як вони стверджують, — сказав він Daily Star. — Якщо ви подивитесь на зображення ближче, то виявиться, що у них є риси, що нагадують скам’янілості. Кристали не складаються, кристали не розгалужуються, не згинаються. Ми говоримо про те, що це може належати до Ордовікського періоду на Землі». (1,5 млн років тому – Глобал Аналітик).

Колишній науковий співробітник університету в Букінгемі заявив, що планує співпрацювати з двома іншими експертами для дослідження інформації, яку передає марсохід Curiosity. Він планує опублікувати повний звіт, який підтверджує, що кристали насправді є викопними скам’янілостями інопланетних істот. За словами доктора Дігрегоріо, біля мільярда років тому на Марсі в гігантському озері вирувало життя. «Якщо б ви займалися цими речами стільки, скільки я і бачили те, що бачив я, то погодилися б зі мною, що NASA уникає шукати свідчень позаземного життя», — казав він.

Сліди скам’янілостей, що колись були м’якотілими створіннями

Сліди скам’янілостей, що колись були м’якотілими створіннями

Що стосується того, чи натрапило агентство на свідчення існування слідів викопних скам’янілостей, які колись були м’якотілими створіннями, вчений NASA JPL Curiosity Ашвін Васавада сказав: «Ми не виключаємо цього, але, звичайно, не розглядатимемо це як першу версію».

Читайте також: «NASA показала нові фотографії, зроблені на Марсі» 

NASA готує пілотовану місію на Марс, яка відбудеться у 2030-х роках.

Be the first to comment on "Вчений звинувачує NASA у приховуванні частини інформації, отриманої з Марса"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**