Вступу до НАТО прагнуть майже 45% громадян України

міжнародний блокНАТО

За вступ до Північноатлантичного альянсу у випадку референдуму проголосувало б понад 44 відсотків українців, в той час як 38% — проти членства в НАТО. Про це можна дізнатися з результатів проведеного соціального опитування Центром Разумкова з 9-го по 14 вересня цього року. Опитування було проведене по всіх регіонах України, за винятком анексованого Криму та окупованих частин Донбасу.

Читайте також: «Росія погрожує НАТО»

За вступ до НАТО у західних регіонах готові голосувати ¾ населення, в той самий час як 1/10 — проти. У центральній частині України до Північноатлантичного альянсу хотіли б приєднатися 51% мешканців, проте 28% проти такої зміни. На півдні України за — 1/4 , проти — ½. На територіях східних регіонів України за проголосували б лише 19%, в той самий час як проти НАТО — 70%. На Донбасі «за» 1/3 опитаних, а проти — ½.

опитування

Центр Разумкова

Читайте також: «НАТО готове прийняти заявку України на членство – Вершбоу»

В той самий час за відновлення позаблокового статусу України виступає третина респондентів; проти — 38%. Позаблоковий статус для України знаходить більшість свої прихильників серед мешканців східних та південних регіонів. У той самий час як проти цього переважно на сході та у центрі країни. На території Донбасу прихильників та противників цього приблизно однаково.

Читайте також: «Клімкін розповів про саміт НАТО у Варшаві»

воїни

Вояки НАТО

Be the first to comment on "Вступу до НАТО прагнуть майже 45% громадян України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**