Всесвітній фонд дикої природи: Фіни занадто інтенсивно експлуатують Землю

День ЗемліДень Землі

Якби решта світу використовувала стільки природних ресурсів, що і фіни, то для утримання людства потрібні були б три таких планети, як Земля, висловлює занепокоєння фінський відділ Всесвітнього фонду дикої природи (ВФДП).

Читайте також: «Хто такі ілюмінати?»

ВФДП підрахувала, що до 5 квітня фіни використали свою частку ресурсів Землі, яких їм повинно було вистачати протягом року.

Так званий День Землі, тобто День екологічного боргу, в попередні роки для усього світу припадав на серпень (тобто людство до серпня використовувало засоби, яких йому повинно було вистачити на рік). Фінський громадський телеканал Yle відзначає, що фіни «перевищують» свій природний бюджет на чотири місяці раніше, ніж у середньому це відбувається у світі.

Всесвітній фонд дикої природи

Всесвітній фонд дикої природи

Читайте також: «Гігантська ріка вулканічного попелу хлинула на філіппінські селища»

«Наше надмірне споживання повністю незбалансоване з екологічної точки зору. Фіни повинні будуть розраховувати на природні ресурси, «взяті у кредит» до кінця року», — підкреслює генеральний директор фінської філії ВФДП Ліїса Роведер.

День екологічного боргу фіксує момент, коли споживання у світі перевищує можливості природного відновлення природних ресурсів.

Читайте також: «Сутнісні характеристики глобалізації»

За даними фінського ВФДП, у Фінляндії надмірне використання ресурсів в першу чергу стосується енергії, продуктів харчування та транспорту.

Фінляндія

Фінляндія

 

 

Be the first to comment on "Всесвітній фонд дикої природи: Фіни занадто інтенсивно експлуатують Землю"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**