Під час безладів на острові Лесбос мігранти поранили кілька грецьких поліцейських

На ЛесбосіНа Лесбосі

Грецька поліція розпочала велику операцію в Міграційному центрі на острові Лесбос. Це сталося після нічних погромів, в результаті яких постраждали шестеро поліцейських, в тому числі один отримав важкі поранення. Це був найбільш серйозний інцидент, які трапився там за останні декілька місяців.

Читайте також: «Африканські мігранти штурмували кордон іспанського ексклава, є жертви»

Співробітники осередку Моріа, де реєструються біженці, повідомили, що протягом ночі група мігрантів напала на поліцейських. Заворушення розпочалися, коли заколотники підпалили кілька приміщень у Центрі та почали руйнували все, що потрапляло їм на очі. Вони також вимагали негайного переведення до континентальної Греції.

Приводом для інциденту стала спроба самогубства 19-річного сирійця, який раніше кинувся на стовп з дротами під високою напругою на знак протесту проти повільної процедури надання притулку.

У пошуках кращого життя

У пошуках кращого життя

Читайте також: «Мігранти б’ють рекорди по насильству у Великій Британії»

Відповідно до закону, кожна заявка про надання притулку повинна розглядатися індивідуально, а мігранти можуть оскаржити негативне рішення до вищої інстанції. Це означає, що нелегали часто залишаються на Лесбосі протягом декількох місяців. Співробітники підкреслюють, що через переповненість Моріа серед кількох тисяч осіб завжди знайдеться група, яка буде використовувати кожний інцидент, щоб розпочати безлади.

Читайте також: «Половина мігрантів, прийнятих Португалією згідно з квотами, виїхала з країни»

Щодня на Лесбосі реєструється щонайменше 120 осіб. За останні дні знову зріс наплив мігрантів на острів. В осередку Моріа, який розрахований на 3000 осіб, на даний час налічується понад 5000. У лютому 37% всіх зареєстрованих на острові становили сирійці, 18% — афганці, 14% — іракці, 5% — конголезці, 26% — громадяни інших країн.

Мігранти

Мігранти

Be the first to comment on "Під час безладів на острові Лесбос мігранти поранили кілька грецьких поліцейських"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**