Вибух в метро Санкт-Петербурга

вибухМожливий виконавець вибуху

На синій гілці метро Санкт-Петербурга стався вибух. Загинули 11 осіб, 47 пасажирів отримали поранення. У місті оголошено триденний траур. Політологи прогнозують, що реакцією російської влади стане подальше «загвинчування гайок».

Читайте також: «Росія погрожує НАТО»

Вибух в петербурзькому метро стався на перегоні між станціями «Технологічний інститут» і «Сінна площа» близько 14:40. За даними російських спецслужб, мова йде про невстановлений вибуховий пристрій.

метро

Загинули 11 осіб, 47 пасажирів отримали поранення

Протягом години після вибуху міська влада закрила всі міські станції метрополітену. Вибуховий пристрій «було залишено» у вагоні під сидінням, повідомив «Інтерфакс» з посиланням на джерело. Потужність бомби склала до 500 г в тротиловому еквіваленті. Вражаючим елементом були кульки з підшипника.

Читайте також: «Росія почала будівництво авіабази в Сирії, — ЗМІ»

Пізніше в Національному антитерористичному комітеті повідомили, що ще одна бомба була виявлена ​​на «Площі Повстання». Пристрій, який знешкодили сапери, було замасковано під вогнегасник, його потужність становила 1 кг в тротиловому еквіваленті.

Теракт в Петербурзі частково нагадує «теракти, які були в Москві в 2010 році на станціях метро «Луб’янка» і «Парк Культури».

Читайте також: «Союзники Путіна»

 

вибух

Вибуховий пристрій «було залишено» у вагоні під сидінням

 

Be the first to comment on "Вибух в метро Санкт-Петербурга"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**