Вже навесні 2017 року США переглянуть ядерну доктрину

ядерні боєголовкиКонгрес США вимагає від кожної президентської адміністрації надання нової ядерної доктрини

Про це заявив начальник штабу американських Військово-повітряних сил генерал Девід Голдфін.

Читайте також: «Українці в США»

«Нова команда, що займається питаннями національної безпеки, кидає свіжий погляд на багато з цих сфер», — сказав Голдфін, маючи на увазі питання національної безпеки і зовнішньої політики.

«Я в повній мірі очікую, що цієї весни у нас буде перегляд ядерної доктрини», — підкреслив американський генерал.

Відзначимо, Конгрес США вимагає від кожної президентської адміністрації надання нової ядерної доктрини.

Барак Обама представив несекретну частину даного документа в квітні 2010 року. У ній, зокрема, було сказано, що головною загрозою для США відтепер є не протистояння ядерних держав, а можливість потрапляння ядерної зброї до рук терористів і небезпека поширення зброї масового знищення.

США

Дональд Трамп

Москва сподівається, що ядерна програма США не передбачатиме «безрозмірного» застосування ядерної зброї. За словами представника МЗС, зміна доктринальних установок є нормальною. Москва стурбована тим, в якому напрямку нинішня доктрина буде переглядатися, адже нинішня доктрина Вашингтона «передбачає можливість застосування ядерної зброї у всіх випадках, коли зачіпаються» життєво важливі інтереси США.

Читайте також: «Конгрес США вирішив втерти носа ВРУ»

«Що це таке? Ніхто не знає. Це визначатиме для себе адміністрація США, чіткості ніякої на цей рахунок немає, і цим американська доктрина разюче відрізняється від російської, в якій чітко визначено обставини, в яких теоретично можливе застосування ядерної зброї», — йдеться в повідомленні.

До Обами фрагменти ядерної доктрини США публікувалися лише двічі. Вперше це сталося в 1994 році за президента-демократа Білла Клінтона, вдруге — за правління республіканця Джорджа Буша-молодшого.

Нагадаємо, раніше, виступаючи перед військовими, президент США Дональд Трамп пообіцяв відродити Військово-морський флот США.

Читайте також: «США визнали Росію спонсором світового тероризму»

армія

Пентагон

Be the first to comment on "Вже навесні 2017 року США переглянуть ядерну доктрину"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**