Велика Британія планує розмістити свої ВПС в країнах Балтії

index

index

Сто військовослужбовців Великої Британії буде спрямовано в країни Балтії для проведення регулярного інструктажу. Ця країна приєдналася до планів США та Німеччини з розгортання військ НАТО на довгостроковій основі в країнах Балтії для зміцнення східних кордонів Альянсу.

Глава британського оборонного відомства Майкл Феллон на зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО в Брюсселі збирається підтвердити «прихильність Великої Британії в підтримці суверенітету демократичних держав Східної Європи».

«Ми вже розміщуємо літаки Королівських військово-повітряних сил в країнах Балтії і забезпечуємо вирішальну підготовку українських збройних сил. Тепер у нас будуть війська на більш регулярній основі в країнах Балтії та Польщі», — сказав Феллон.

Financial Times повідомляє, що сто військовослужбовців Великої Британії будуть спрямовані в країни Балтії для проведення регулярного інструктажу естонських, латвійських і литовських військових для поліпшення їх навичок та взаємодії в рамках НАТО.

Член генштабу США Реймонд Одієрно заявив про плани проведення якомога більшої кількості навчань «більшого масштабу» в країнах Балтії у відповідь на зростання військової активності Росії в регіоні.

Be the first to comment on "Велика Британія планує розмістити свої ВПС в країнах Балтії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**