Велика Британія планує розгорнути армію дронів

Гевін ВільямсонГевін Вільямсон

Міністр оброни Великої Британії Гевін Вільямсон заявив, що його країна повинна бути готова «використати жорстку силу», а не «проходити байдуже, коли інші потребують допомоги».

Читайте також: «У Великій Британії почнуть відбирати корупційну нерухомість іноземців»

Вільямсон оголосив, що в рамках посилення військових засобів Британія планує створити «дивізіони дронів», здатних «обманювати ворогів і виводити з ладу їхню протиповітряну оборону». Міністр оборони розповів про ці плани під час виступу в престижному аналітичному центрі Королівський об’єднаний інститут оборонних досліджень (Royal United Services Institute) у Лондоні.

Міністр додав, що Велика Британія повинна бути готова «використати жорстку силу», а не «проходити байдуже, коли інші потребують її допомоги». На його думку, дії Китаю та Росії «розмили кордони між миром і війною», а Сполучене Королівство «мусить бути готовим втрутитися», щоб забезпечити «зміцнення глобальної присутності».

Бойовий дрон

Бойовий дрон

Читайте також: «Британська Палата Громад вимагає боротьби з російськими олігархами»

«Ціна утримання від втручання під час глобальних криз є неприйнятною. Лише говоріння без вжиття заходів може викликати сприйняття нашої країни як паперового тигра», — стверджує він.

Проект, пов’язаний з безпілотними літаками, буде оплачуватися з «трансформаційного фонду» — пулу, призначеного для розвитку сучасних військових технологій. Вільямсон заявив, що фонд «фінансуватиме виготовлення ескадронів дронів, здатних заплутати ворога і знищити його протиповітряну оборону». «Ми очікуємо, що вони будуть готові до застосування до кінця року», — сказав він.

Читайте також: «Британія підтвердила участь в авіаударі по військах Асада в Сирії»

Лондон

Лондон

Британський міністр оборони також підтвердив плани заснування військових баз в Азії та Карибському басейні, а також заявив, що новий авіаносець «HMS Queen Elizabeth» свою першу оперативну місію здійснюватиме у Тихоокеанському регіоні. До 2021 року у Великій Британії мають бути сформовані дві ескадри винищувачів F-35, які «забезпечать захист від тих, хто не дотримується міжнародного права». Вони повинні «збільшити обсяг та силу британської авіації і підтвердити той факт, що США залишаються нашим найближчим партнером», — сказав Вільямсон.

Be the first to comment on "Велика Британія планує розгорнути армію дронів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**