ВВС показав фільм про ядерну війну між НАТО та Росією

images

large

Телеканал ВВС показав фільм «Третя світова війна: в командному пункті», що моделює гіпотетичний сценарій ядерної війни Великої Британії і Росії.

За сюжетом проросійські повстанці захоплюють латвійське місто Даугавпілс, після чого в ситуацію втручається американо-британська коаліція, і світ опиняється на межі масштабної ядерної війни. Рятують людство від катастрофи члени британського уряду.

Працюючи над моделюванням ситуації, яку повинні вирішувати учасники програми, автори фільму кілька місяців вивчали міжнародну ситуацію в регіоні і події минулого. Зйомки проводилися протягом декількох годин в будівлі засідання Комітету з оборони.

Представники Кабінету міністрів і вищого керівництва країни обговорюють події, що відбулися в Балтії. Вони постійно радяться з керівництвом НАТО та адміністрацією США і отримують нові відомості про конфлікт. Ролі британських чиновників зіграли колишні високопоставлені особи країни.

Спочатку герої відчуваю себе впевнено, проте по мірі вживання в створену сценаристами реальність їм стає дедалі важче. На останніх хвилинах вони повинні прийняти рішення, чи завдасть Велика Британія у відповідь ядерний удар по Росії чи ні.

Головним питанням дискусій героїв стає питання п’ятої статті Договору НАТО, згідно з якою напад на одного члена спілки вважається нападом на весь Альянс.

Відзначається, що голова комітету Держдуми Росії з міжнародних справ Алєксєй Пушков ще до трансляції фільму, не знаючи про його точний зміст, назвав його інформаційним злочином. У ВВС відкидають твердження, що фільм є частиною антиросійської кампанії.

Be the first to comment on "ВВС показав фільм про ядерну війну між НАТО та Росією"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**