Вбивці поліцейських в Дніпрі пред’явлено підозру, його впізнали троє свідків

стрілокОлександр Пугачов

Підозрюваному у вбивстві двох поліцейських в Дніпрі в неділю Олександру Пугачову офіційно пред’явлено підозру по ст. 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України, заявив перший заступник глави Національної поліції — начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

Читайте також: «Поліція відкрила два провадження за фактами подій біля телеканалу «Інтер»

На прес-конференції в Дніпрі в понеділок він розповів, що О. Пугачов в даний час відмовляється від дачі показань, посилаючись на ст. 63 Конституції України (особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе).

В. Троян повідомив, що у даній справі опитано 37 свідків. Є три людини, які впізнали О. Пугачева.

Також була проведена дактилоскопічна експертиза, яка показала, що особа, яка підозрюється в розстрілі двох поліцейських і знаходиться з вогнепальним пораненням живота в обласній лікарні ім. Мечникова, є О. Пугачов, який в 2003 році був засуджений в Донецьку. Також експертиза показала, що куля, якою був поранений О. Пугачов, була випущена з пістолета поліцейського Артема Кутушева.

За словами В. Трояна, були проведені обшуки в квартирі О. Пугачева, проведена експертиза його автомобіля. Призначено ще 23 експертизи, в тому числі ДНК.

У свою чергу, начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Ігор Репешко розповів, що О. Пугачов дійсно був учасником бойових дій і відповідне посвідчення отримав згідно з законом. Посвідчення було видано матері О. Пугачова за дорученням, оскільки сам підозрюваний тоді вже перебував у розшуку.

Дніпропетровщина

Місце загибелі поліцейських

Читайте також: «Шведська поліція приховувала інформацію про напади мігрантів на жінок»

О. Пугачов розшукувався за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 1 ст. 255 (участь у злочинній організації і злочинах, вчинюваних такою організацією), ч. 2 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом). Кримінального кодексу України.

В. Троян також розповів, що в даний час ведуться слідчі дії, за результатами яких поліція буде готова вже в найближчі дні пред’явити О. Пугачову звинувачення за ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство та умисне вбивство) і ч. 3 ст. 262 (викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Перший заступник голови Нацполіції розповів, що на момент втечі у О. Пугачова було два пістолети, той, що належав йому і відібраний у поліцейського. Обидва пістолети досі не виявлено.

За його словами, в О. Пугачова є дружина і діти, з якими він не бачився вже тривалий час.

вбивця

Після вбивства поліцейських на слід О. Пугачова вдалося вийти досить швидко

В. Троян також розповів, що після вбивства поліцейських на слід О. Пугачова вдалося вийти досить швидко, оскільки той допустив помилку, яка дозволила правоохоронцям вийти на його квартиру і потім оперативно почати переслідування.

Читайте також: «Німецька поліція закрила справу проти мігрантів-ґвалтівників»

Be the first to comment on "Вбивці поліцейських в Дніпрі пред’явлено підозру, його впізнали троє свідків"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**