Біля узбережжя Мексики виявлено біля 300 мертвих морських черепах

Оливкова черепахаОливкова черепаха

Рибалки знайшли біля узбережжя Мексики біля 300 мертвих черепах, які заплуталися в рибальських сітках. Деякі з них вже були в стані розкладу.

Читайте також: «В одному з мексиканських міст заарештували усіх поліцейських»

Як сказав Геліодоро Діас, координатор Державного агентства у справах цивільної оборони, місцеві рибалки біля узбережжя приморського регіону Барра-де-Колотепек в штаті Оахака на півдні Мексики знайшли біля 300 мертвих оливкових черепах.

На відеозаписі, наданому агентством Reuters, можна побачити сотні мертвих рептилій, дрейфуючих на воді, які заплуталися в сітках, що нагадують ті, яка використовується рибалками. Багато рептилій вже почали розкладатися.

Представники мексиканського офісу федерального повіреного з охорони навколишнього середовища (PROFEPA) заявили, що розслідуватимуть цю справу. Експерти підозрюють, що тварини померти від задухи, заплуталися у рибальських гачках або піддалися впливу шкідливих водоростей.

Бісса

Бісса

Читайте також: «Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою»

Оливкові черепахи (лат. Lepidochelys olivac) вeaважаються вимираючим видом у Мексиці. Вони мають приблизно 75 сантиметрів у довжину, а їхня вага може досягати 45 кілограмів. З травня по вересень вони виходять на місцеві пляжі, щоб покласти яйця.

Мексика, де водяться шість з семи видів черепах, що нараховуються у світі, має постійну програму охорони цих плазунів. Вона включає в себе такі заходи, як повна заборона на їх вбивство. За це загрожує тюремне ув’язнення.

Читайте також: «Президент Мексики знову відмовився платити за мур на кордоні з США»

В останні кілька тижнів біля узбережжя Чьяпас, поблизу кордону з Гватемалою, було виявлено 113 інших морських черепах. Крім представників оливкових черепах, були також бісса (Eretmochelys imbricata) і зелені черепахи (Chelonia Mydas agassizii). У цьому випадку також невідомо, що викликало їхню загадкову смерть.

Be the first to comment on "Біля узбережжя Мексики виявлено біля 300 мертвих морських черепах"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**