Біля берегів Іспанії зареєстровано найбільшу кількість нелегальних мігрантів

Мігранти спробували потрапити на територію іспанського анклаву СеутаМігранти спробували потрапити на територію іспанського анклаву Сеута

Понад 22,4 тис. нелегальних іммігрантів прибули до Іспанії минулого року. Більшість із них походять з африканських країн на південь від Сахари. Це 300%-е зростання порівняно з 2016 роком.

Читайте також: «Цього року Японія прийняла трьох мігрантів»

Як повідомляла неурядова Андалузька асоціація з прав людини (APDHA), між 2016 і 2017 роками відбулося різке збільшення кількості мігрантів, які досягли морем Іспанії.

«У той час, як в 2016 році до нашої країни прибуло 8048 нелегальних мігрантів, в 2017 році їх було вже 22 419», повідомило APDHA.

За оцінками Рафаеля Лари з APDHA, в 2016 році загальна кількість приватних суден, на яких нелегальні мігранти досягли Іспанії, склала 475, а ще через рік досягла майже 1200.

У пошуках кращого життя

У пошуках кращого життя

«Ми очікуємо, що кількість мігрантів, які намагаються потрапити до Іспанії через Середземне море в цьому році різко зросте у порівнянні з 2017 роком», — додав Рафаель Лара.

Читайте також: «Мігранти б’ють рекорди по насильству у Великій Британії»

Дані APDHA показують, що в 2017 році число мігрантів, які досягли Іспанії по суші (через Сеуту і Мелілью) становило 28 500, або приблизно на 6000 було більшим за групу, яка використовувала судна.

Серед регіонів, до яких минулого року масово проникали нелегальні мігранти, були переважно Андалусія і Мурсія, а також іспанські анклави у Північній Африці — Сеута і Мелілья. В цих останніх майже щомісяця відзначали спроби масового вторгнення мігрантів через кількаметрові паркани, встановлені на мароккансько-іспанському кордоні.

Біженці у Німеччині

Біженці у Німеччині

За даними APDHA, серед нелегальних мігрантів, які в 2017 році прибували до берегів Іспанії з Північної Африки, були також громадяни країн Азії. У цій групі переважали сирійці — 2,2 тис.

Читайте також: «Африканські мігранти штурмували кордон іспанського ексклава, є жертви»

Проте, згідно з авторами останнього звіту Європейської прикордонної і прибережної охорони (Frontex) у 2018 році, ймовірно, збільшиться трафік мігрантів на західному середземноморському шляху. Найбільший вплив на ситуацію на зовнішніх кордонах ЄС матиме велика кількість мігрантів з Лівії.

Be the first to comment on "Біля берегів Іспанії зареєстровано найбільшу кількість нелегальних мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**