Більш ніж половина поляків ставляться з симпатією до українців

«Dziennik Gazeta Prawna»«Dziennik Gazeta Prawna»

Як поляки сприймають своїх сусідів? Соціологічна компанія «Havas Media Group» провела комплексне дослідження на тему ставлення поляків до українців. Опитування визнає переваги присутності українців у Польщі. Переважна більшість поляків обирає українців як друзів або знайомих, — пише «Dziennik Gazeta Prawna».

Читайте також: «МВФ: Польща стає багатшою за Португалію»

Відповідно до опитування, проведеного польською дослідницькою організацією «Ariadna» на репрезентативній вибірці дорослих поляків, 52% з них ставляться до українців з симпатією, 36% відчувають байдужість і 12% — ворожість.

Згідно з інформацією, отриманою від респондентів, 55% поляків мають справу з українцями як працівниками крамниць, 45% як будівельниками. Українці — це сусіди для 20% респондентів, кур’єри — 18%, співробітники — 16%, постачальники продуктів харчування — 14%, працівники станції технічного обслуговування — 12%, таксисти — 12%, начальники на праці — 1%, інше — 15%.

«Havas Media Group»

«Havas Media Group»

Читайте також: «Польща запрошує узбецьких заробітчан»

Понад 80% поляків згодні, що українці можуть їхніми: 83% — сусідами або колегами, 78% — друзями дитини, 76% — особистими друзями, 53% — начальниками на роботі.

З опитування випливає, що більшість поляків вважає, що збільшення кількості українців, які працюють в Польщі, є вигідним для економіки. Поляки здебільшого погоджуються, що українці не забирають робочих місць.

Читайте також: «У Польщі розпочалося будівництво американської військової бази»

Переважній більшості (65%) польських респондентів не подобається вороже ставлення деяких поляків до українських робітників.

Польща на мапі Європи

Польща на мапі Європи

 

 

Be the first to comment on "Більш ніж половина поляків ставляться з симпатією до українців"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**