Більшість американців сподівається, що на виборах переможе Д. Трамп

Дональд ТрампДональд Трамп

Менш ніж за рік до президентських виборів у США більшість виборців стверджує, що скоріш за все Дональд Трамп розпочне свій другий термін у Білому домі.

Читайте також: «Дональд Трамп атакує Демократичну партію»

За даними дослідження POLITICO/Morning Consult, опублікованого сьогодні, 56% виборців очікують, що Президент Трамп буде переобраний у наступному році, у тому числі 85% республіканців і 51% незалежних виборців. Для порівняння, більше третини демократів (35%) відповідають подібним чином.

Більше восьми з десяти виборців заявляють, що вони мотивовані голосувати на виборах 2020 року. При цьому 69% заявляють, що вони «дуже мотивовані». Ентузіазм найбільше притаманний демократам та республіканцями. Біля 75% виборців з обох сторін заявляють, що вони особливо мотивовані.

Білий дім

Білий дім

Біля чотирьох із десяти виборців кажуть, що вони серйозно «подумають» про кандидатуру Трампа під час президентських вибрів наступного року, включаючи 68% республіканців.

У зв’язку з виборами 2020 року більшість респондентів висловлюють сподівання (21%), ніж стурбованість (18%).

Читайте також: «Польський дипломат у США: Трамп не близький до Путіна»

Опитування POLITICO/Morning Consult було проведено 1-3 листопада серед 1 983 зареєстрованих виборців. Результати мають похибку в 2%.

 

 

Be the first to comment on "Більшість американців сподівається, що на виборах переможе Д. Трамп"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**