Більше половини німців хотіли б емігрувати

Die WeltDie Welt

Спокійне життя, більш високі стандарти, приємна погода. Більше половини німців стверджують, що хотіли б залишити країну саме через вищезазначені причини. Це виникає з опитування YouGov.

Читайте також: «Німеччина знову буде приймати мігрантів з Сирії»

55% німців — учасників опитування, проведеного британським демографічним інститутом YouGov — хотіли б на якийсь час виїхати за кордон. Третина цієї групи навіть схиляється до думки залишити країну назавжди. 13% можуть уявити собі поїздку за кордон на 2-5 років, а 9% погоджуються залишатися там не більше року.

До постійної еміграції схиляються передусім громадяни Німеччині старше 55 років. Респонденти вікової групи віком від 18 до 24 років готові виїхати на кілька років. 38% людей, які можуть уявити собі подорож назавжди, причиною називають надію на більш спокійне життя. Для 33% вирішальною причиною є більш високий рівень життя, а для 31% — приємна погода.

Біженці в Німеччині

Біженці в Німеччині

29% респондентів заявили, що їхнє ставлення до еміграції останнім часом змінилося. Ще два роки тому вони не розглядали можливість залишити ФРН. Вирішальним аргументом є стабільна політична ситуація в країні, де вони планують жити. Для інших респондентів найважливішим чинником є вищі доходи.

Читайте також: «Біженці ігнорують німецькі виплати за повернення додому»

Опитування на було проведено в Німеччині з 19 по 21 вересня серед репрезентативної групи, яка складала 2109 осіб.

Be the first to comment on "Більше половини німців хотіли б емігрувати"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**