Білорусь запропонувала вислати до Донбасу свої військові підрозділи

Білоруські військовіБілоруські військові

У той час, коли Білорусь під диктовку Кремля голосує проти резолюції ООН щодо прав людини на Донбасі та в Криму, міністр закордонних справ цієї країни Уладзімір Макей оприлюднює заяву, в якій висловлює готовність Мінська направити на територію, зайняту проросійськими сепаратистами миротворчий контингент.

Читайте також: «Росія розмістила в Білорусі потужну і смертоносну зброю»

«Ми готові направити відповідній миротворчий контингент, якщо пропозиція, щоби ми брали участь у вирішенні завдань з досягнення миру, буде прийнятною для всіх зацікавлених сторін», — сказав глава Міністерства закордонних справ Білорусі Уладзімір Макей журналістам після зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сєргєм Лавровим у Москві.

Дипломат підкреслив, що позиція Білорусі по ситуації в східних регіонах України вже давно зрозуміла: вона дуже зацікавлена ​​в якнайшвидшому встановленні там стабільності.

Аналогічну заяву президент Лукашенко зробив у 2014 році.

Як слід розуміти декларацію Макея? Перш за все, слід зазначити, що міністр закордонних справ Білорусі блискавично відреагував після того, як представники офіційного Мінська на 72-й сесії Генеральної Асамблеї ООН проголосували проти резолюції стосовно Донбасу і Криму, тобто як цього хотіла Росія.

Читайте також: «У Білорусі заявили про затримання «бойовиків» «Азова» та УНА-УНСО»

«Це другий ніж у спину України після аналогічного голосування в 2016 році», — так перший заступник голови Ради та представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко оцінила голосування в ООН щодо Криму делегації Білорусі.

Ірина Геращенко

Ірина Геращенко

 

2 Comments on "Білорусь запропонувала вислати до Донбасу свої військові підрозділи"

  1. После очередной поддержки России в ОБСЕ и недавних совместных с Россией учений белорусских миротворцев по сути можно считать заангажированным филиалом ВС России !!!

  2. пенсіонер | 04/12/2017 at 12:56 | Ответить

    Це все одно що самим дати дозвіл легально допустити на територію України війська РФії .

Leave a comment

Your email address will not be published.

*



*