Біженці ігнорують німецькі виплати за повернення додому

Виплати для біженців не викликали серед них великого зацікавленняВиплати для біженців не викликали серед них великого зацікавлення

Не спрацювала ідея німецької влади, щоб мігрантам, які не отримали притулку в Німеччині, виплачувати гроші за повернення до країн походження.

Читайте також: «Угорщина може погодитися приймати мігрантів»

Введені в грудні минулого року німецьким урядом виплати для біженців, які не отримали притулку, не викликали великого зацікавлення серед мігрантів, що перебувають у цій країни. З грудня 2017 року по лютий 2018 року число людей, які добровільно залишили Німеччину з такою виплатою значно знизилася в порівнянні з тим же періодом попереднього року, — пише «Neue Osnabruecker Zeitung».

Незважаючи на можливість отримання на руки до 3000 євро за три місяці, тільки 4552 осіб вирішили добровільно залишити Німеччину з цими грошима. Роком раніше, навіть без виплат, з Німеччини добровільно виїхали 8185 осіб. Загалом німецька влада виплатила гроші 1565 мігрантам.

Читайте також: «Половина мігрантів, прийнятих Португалією згідно з квотами, виїхала з країни»

Мігранти

Мігранти

«У цілому ми вважаємо, що ця програма, яка надає різну підтримку, в залежності від стадії процедури надання притулку, є хорошим інструментом для гнучкого й ефективного створення стимулів для добровільного від’їзду», — сказав прес-секретар Федерального міністерства внутрішніх справ. Незважаючи на труднощі з функціонуванням цього інструменту, німецькі органи хочуть продовжувати розвивати систему надання консультацій для людей, які погоджуються добровільно залишити Німеччину.

Мігранти, які не отримали притулку, могли до 28 лютого подати запит на «підтримку реінтеграції». Сім’ям було запропоновано допомогу на суму до 3000 євро, наприклад на оренду помешкань на батьківщині чи ремонтні роботи. Деяким особам було виплачено по 1000 євро.

Тримісячна акція була призначена для мігрантів з більш ніж 40 країн, які подали заяви про надання притулку в Німеччині.

Демонстрація

Демонстрація

Читайте також: «Цього року Японія прийняла трьох мігрантів»

На початку лютого 2017 року була запланована перша програма такого роду, яка передбачає виплати для мігрантів, котрі добровільно покидають Німеччину. Дорослі могли розраховувати на виплати від 800 до 1200 євро, діти до 12 років — на половину цієї суми. Якщо з Німеччини виїздили більше чотирьох осіб, які належали до однієї родини, вони могли отримати додаткові виплати по 500 євро.

Be the first to comment on "Біженці ігнорують німецькі виплати за повернення додому"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**