Будівельна компанія, пов’язана з одеським міським головою Трухановим забудовує паркову зону

Павло КириленкоПавло Кириленко

Народний депутат України VII скликання П.В. Кириленко направив до НАБУ офіційне звернення щодо варварського знищення одного з одеських парків, на території якого розташовані історичні будівлі дореволюційної епохи. Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Наводимо витяг з цього звернення.

Вже близько місяця в Одесі не вщухає обурення громадськості цинічною змовою одеської міської влади, судових органів та будівельної компанії «Гефест», яка призвела до знищення унікальної паркової зони на 5-й станції Фонтану внаслідок будівництва ЖК «Акрополь» за адресою: м. Одеса, вул., Фонтанська дорога, 25.

Повністю проігнорувавши законодавство України, так званий благодійний фонд «АСТР» добивається виведення 4 гектарів паркової зони загального користування, визначених рішенням сесії Одеської міської ради від 2009 року і передачі їх компанії-забудовнику.

Сумнозвісна компанія «Гефест» добре відома своїми методами роботи, в результаті чого знищуються історичні будівлі Одеси та, за даними з достовірних джерел, опосередковано пов’язана з міським головою Геннадієм Трухановим.

Дати комплексну оцінку цій афері може Національне антикорупційне бюро України, до якого вже передано відповідне звернення. Одесити розраховують на адекватну оцінку та розслідування махінацій зі знищенням парку в центрі міста.

Початок Звернення

Початок Звернення

Закінчення Звернення

Закінчення Звернення

 

Be the first to comment on "Будівельна компанія, пов’язана з одеським міським головою Трухановим забудовує паркову зону"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**