Британський парламентарій пояснив, чому в Англії зростає кількість безхатьків

БезхатькоБезхатько

Британський депутат від Консервативної партії вважає, що збільшення числа безхатьків у Великій Британії пов’язане із зростанням кількості іммігрантів. «Не дивно, що впродовж 2016-2017 років серед тих, хто спить на вулиці біля 1950 осіб це громадяни Польщі, Литви та Румунії. Деякі з них свідомо вирішують спати на вулиці замість того, щоб платити за житло», — сказав в парламенті Адам Холлоуей.

Читайте також: «Москва закликає Лондон повернути кошти, вивезені до Великої Британії російськими громадянами»

Депутат від графства Кент поділився своїми думками про безпритульність. Він вважає, існує залежність між числом іммігрантів та кількістю безхатьків.

Лондон

Лондон

Британський політик спирається на особистий досвід. У лютому він брав участь у програмі допомоги бездомним.

Читайте також: «Лондон може вислати російського посла»

«Коли ми роздавали ковдри та взуття, я не почув жодного слова англійською мовою. Я чув східноєвропейські мови, я чув арабську мову, італійську. Можливо, варто поцікавитися, чи повинна наша економіка спиратися на дешеву працю людей, які навіть не можуть дозволити собі нічліг в цій країні», — сказав Холлоуей у своєму виступі.

Читайте також: «Офіційний Лондон проти референдуму про незалежність Шотландії»

З думкою депутата від Консервативної партії не погоджується міністр житлового будівництва Мелані Онн. Це правда, що лише в Лондоні 55% тих, хто спить на вулиці є громадянами інших країн, однак у всій Англії частка бездомних з країн ЄС становить 16%, а з-поза Євросоюзу — 4%.

Британські острови

Британські острови

Be the first to comment on "Британський парламентарій пояснив, чому в Англії зростає кількість безхатьків"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**