Британське подружжя, яке назвало сина на честь Гітлера, було покаране «за тероризм»

Адам Томас і Клаудія ПататасАдам Томас і Клаудія Пататас

Подружжя, яке дало дитині ім’я Адольф на честь Адольфа Гітлера, було засуджене судом Бірмінгема за приналежність до неонацистської терористичної групи.

Читайте також: «Британія збільшує військову присутність в регіоні Арктики»

22-річний Адам Томас і його дружина, 38-річна Клаудія Пататас, були визнані винними у приналежності до правої організації National Action, діяльність якої була заборонена в 2016 році.

Суд постановив, що пара назвала свого сина Адольф на честь Адольфа Гітлера. Це визнав сам Томас, який підкреслив, що зробив це з поваги до Гітлера.

Третій обвинувачений — один з членів National Action у Мідлендсі, 27-річний Даніель Богунович, також був засуджений за те, що «є членом терористичної організації».

Лондон

Лондон

Томаса також можуть судити за зберігання «Анархічної повареної книги», яка визнана терористичною інструкцією.

Читайте також: «Британська Палата Громад вимагає боротьби з російськими олігархами»

Томас, якого суд описує, як «затятого нациста», познайомився зі своєю партнеркою у мережі Інтернет в листопаді 2016 року. Через півроку Томас і Пататас почали жити разом.

У сімейному альбомі подружжя є фотографії Томаса в одязі «Ку-Клукс-Клану», а також фотографії пари зі своїм сином, на яких Томас стискає прапор зі свастикою.

Читайте також: «Британія підтвердила участь в авіаударі по військах Асада в Сирії»

Суд визнав, що «Томас і Пататас приєдналися до National Action, яка пропагує священну війну, спрямовану на пропаганду ідеології, що проповідує верховенство білих людей».

 

Be the first to comment on "Британське подружжя, яке назвало сина на честь Гітлера, було покаране «за тероризм»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**