Британська націоналістична партія очолює рейтинг перед виборами до Європарламенту

Найджел ФараджНайджел Фарадж

Партія Brexit Найджела Фараджа на виборах до Європарламенту переможе як консерваторів, так і лейбористів, за даними опитування, опублікованого в середу YouGov.

Читайте також «Після Brexit Велика Британія замінить 12 тисяч законів»

На минулому тижні нова партія Найджела Фараджа отримала 15% підтримки і посіла третє місце в рейтингу, хоча формально вона ще не зареєстрована. Нині, лише через тиждень, нову політсилу підтримують 27%, за даними опитування, проведеного інститутом YouGov.

Після хвилі громадського інтересу, яке виникло після офіційної презентації партії, друге опитування, проведене для кампанії People’s Vote, помістило на перше місце партію Brexit. Ця політична сила випереджає і Лейбористську (22%, падіння на 2% протягом тижня), і Консервативну партії (15%, зменшення на 1%).

Після постання партії Brexit найбільше втратило на популярності колишнє угрупування Фараджа UKIP, яке ще тиждень тому підтримували 14% респондентів, а тепер лише 7%. Проте майже всі партії відчули втрати, за винятком «Зелених» і Ліберальних демократів, рейтинг яких зріс на 1-2%.

YouGov

YouGov

Читайте також «Після Brexit британці зацікавились ірландськими паспортами»

Фарадж презентував діяльність своєї нової партії минулого тижня разом з Аннунзатою Різ-Могг, сестрою відомого прихильника Brexit серед торі — Джейкоба Ріса-Могга.

Хоча політичні експерти передбачали успіх ініціативи Фараджа, проте мало хто очікував, що за такий короткий час партія Brexit випередить в опитуваннях громадської думки дві найбільші британські політсили. The Independent назвав перемогою партії Brexit в опитуванні YouGov «шокуючою».

Читайте також «Через Brexit знизилася привабливість Британії як ринку праці для іноземців»

Опитування YouGov проводилось 15-16 квітня на вибірці 1855 дорослих мешканців Великої Британії.

Be the first to comment on "Британська націоналістична партія очолює рейтинг перед виборами до Європарламенту"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**