Борис Джонсон заявив про загрозу втручання РФ у вибори в Великій Британії

ДжонсонБорис Джонсон

Глава британського МЗС вважає, що Кремль хоче перемоги лейбористів на парламентських виборах 8 червня. Джонсон переконаний, що Росія втручалася у вибори в США, Франції та на Балканах.

Читайте також: «Колишній мер Лондона порівняв керівництво ЄС з Наполеоном і Гітлером»

Існує «реальна можливість», що Росія спробує вплинути на парламентські вибори у Великій Британії, який пройдуть 8 червня. Про це британський міністр закордонних справ Борис Джонсон заявив в інтерв’ю газеті The Telegraph.

На думку глави МЗС Великої Британії, Кремль був би задоволений перемогою Лейбористської партії на чолі з Джеремі Корбіном. «Путін, звичайно, був би радий побачити британську оборону ослабленою, зовнішню політику Великої Британії — менш активною, побачити, що ми перервали контакт зі Сполученими Штатами, це було б на руку Путіну, це те, чого він хоче», — зазначив Джонсон, який представляє консервативну партію, чиїм основним конкурентом на виборах є лейбористи.

прапор

Британський прапор

Читайте також: «Джонсон: Росія може стати країною-ізгоєм через агресію в Сирії»

Британський міністр переконаний, що Росія втручалася у вибори в США, Франції та на Балканах. «Він (Путін – Глобал Аналітик) схильний до всякого роду брудних справ, тому ми повинні бути пильними», — підкреслив Борис Джонсон. За допомогою таких дій Москва прагне «підірвати віру в демократію в цілому і дискредитувати демократичний процес», — підсумував глава МЗС Великої Британії.

Згідно з останніми соціологічними дослідженнями, британські консерватори можуть розраховувати на 46-49 відсотків голосів на майбутніх парламентських виборах, лейбористи претендують на друге місце і 28-31 відсоток голосів виборців.

Читайте також: «Британія виступає проти планів створення спільної армії ЄС»

Лондон

Лондон

Be the first to comment on "Борис Джонсон заявив про загрозу втручання РФ у вибори в Великій Британії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**