Бенедикт XVI написав лист, присвячений сексуальним домаганням серед священиків

Бенедикт XVIБенедикт XVI

Порушуючи мовчання з важливих церковних питань, Папа Бенедикт XVI написав довгий лист про сексуальні домагання серед священиків.

Читайте також: «Папа Римський видав директиву для монахинь стосовно Twitter і Facebook»

Лист Папи Римського Бенедикта XVI містить 6000 слів. На його думку, педофілія в церкві є результатом сексуальної революції 1968 року. «Основною причиною було те, що бракувало присутності Бога», — написав він.

Автентичність листа була підтверджена особистим секретарем Бенедикта XVI, архієпископом Георгом Генсвайном.

Бенедикт XVI подав у відставку з посади в 2013 році після того, як світова закуліса заблокувала роботу Банка Ватикану, через що була паралізована діяльність Римо-Католицької Церкви в усьому світі. Таким чином консервативного Бенедикта XVI поміняли на проліберального Франциска. Від того часу Бенедикт XVI не коментував питання, що стосуються Церкви. Лист 92-річного Ратцінгера вважається безпрецедентною подією у сучасній Церкві. Це важлива заява колишнього Папи про найважливішу проблему, що стоїть перед Церквою.

Ватікан

Ватікан

«Оскільки я сам був відповідальним пастором Церкви під час кризи і напередодні кризи, я повинен був запитати себе — навіть якщо, як пенсіонер, я вже не є безпосередньо відповідальним — що я можу зробити для справи оновлення?».

Читайте також: «Про Папу без купюр…»

Папа-пенсіонер жалкує про секуляризацію Заходу і описує семінарії як наповнені «гомосексуальними кліками».

Його думки відрізняються від тих, які висловлював Франциск, котрий у лютому вказав на корумповану владу духовенства і визнав системні проблеми, що призвели до приховування усієї справи.

Бенедикт використовує набагато більше теологічних та історичних підходів. Він не говорить багато про конкретні реформи, які могли б краще захистити молодь у Церкві. На його думку, зміни, які розпочалися у 1960-ті роки, призвели до того, що «педофілію потім почали вважати легітимною і правильною».

Фордхемський університет

Фордхемський університет

Девід Гібсон, директор Центру релігії і культури при Фордхемському університеті, заявив: «Серйозною проблемою є те, що Бенедикт XVI звинувачує у кризі ліберальні звичаї, гомосексуалістів та секуляризацію».

Читайте також: «Політкоректний понтифік: Папа Франциск закликав європейські країни значно покращити прийом мігрантів»

Бенедикт XVI у своєму листі також звернув увагу на деякі недоліки церковного права при розгляді справ про сексуальні домагання. «Все це перевищило можливості Конгрегації Доктрини Віри», — написав він.

Be the first to comment on "Бенедикт XVI написав лист, присвячений сексуальним домаганням серед священиків"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**